Як заблокувати людини на Hotmail


Ви коли-небудь отримували турбують вас електронні листи, які хотіли б ніколи не бачити? Ви постійно отримуєте новини від компанії, яка вас не цікавить? Hotmail (зараз Outlook.com) дозволяє вам легко заблокувати конкретні електронні адреси або весь домен. См. Крок 1, щоб навчитися.

Кроки


 1. Як заблокувати людини на Hotmail
 2. Увійдіть в Hotmail. Hotmail недавно перейшов на Outlook, але вашу адресу Hotmail буде також нормально працювати. Коли ви ввійдете за допомогою вашої адреси Hotmail, ви будете перенаправлені в папку входять вашого Outlook.

 3. Як заблокувати людини на Hotmail
 4. Відкрийте Налаштування пошти. Натисніть на іконку шестерні в правому верхньому куті вікна, поруч з вашим ім'ям. Відкриється меню, яке дозволяє вам міняти колірну схему та інші основні опції. Натисніть на посилання "Інші настройки пошти" в меню.

 5. Як заблокувати людини на Hotmail
 6. Натисніть на "Надійні та заблоковані відправники". Його можна знайти у другому стовпці, під заголовком "Запобігання небажаної пошти". Якщо ви натиснете на цю опцію, відкриється список трьох опцій.

 7. Як заблокувати людини на Hotmail
 8. Натисніть на "Заблоковані відправники". Відкриється форма, яка дозволяє додавати електронні адреси, які ви хочете заблокувати. Будь-яке лист, отриманий від цієї адреси, буде автоматично видалено, тому переконайтеся, що ви дійсно хочете заблокувати цю адресу.

 9. Як заблокувати людини на Hotmail
 10. Додайте адреси в список. Ви можете ввести конкретну адресу електронної пошти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або весь домен (example.com). Якщо ви заблокуєте домен, то будь-яке повідомлення, отримане від цього домену, буде заблоковано. Ви не зможете заблокувати деякі з найбільш популярних доменів, наприклад, Gmail, Yahoo та ін.

 11. Повідомте про спам. Блокування адрес, які посилають вам спам, рідко призводить до зменшення спаму. Це через те, що відправники спаму часто змінюють свої адреси і домени, тому ви даремно втратите час, блокуючи їх. Замість цього, ви можете вжити заходів для боротьби зі спамом.