Як захистити від хакерів свою електронну пошту


Якщо ви не дуже добре «дружите» з комп'ютером або створюєте свій перший електронний ящик, то ця стаття буде корисна для вас. Обліковий запис електронної пошти використовується для багатьох цілей, від написання особистого повідомлення друзям, до написання важливих повідомлень в ваш банк або якої-небудь важливої ​​персони. Але деякі люди не знаходять нічого кращого, ніж залізти в чужий аккаунт електронної пошти з метою наживи, одержання задоволення або з особистих причин, тим самим піддаючи ризику вашу приватність і навіть життя. Ось кілька кроків, в яких розповідається, як захистити вашу електронну пошту, як це робить уряд, наприклад. Як хакер, я знаю, що можна, а що не можна зламати.


Кроки


  Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 1. Кожен провайдер електронної пошти, будь то Gmail, Yahoo, Hotmail та ін. використовує різні методи захисту. всі перераховані вище компанії своєчасно вживають заходів захисту облікового запису користувача електронною поштою. Вони відправляють своїм користувачам повідомлення з попередженням про те, що їх акаунт був атакований з таких-то IP адрес. Необхідно змінити пароль.

 2. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 3. Адреса електронної пошти. Вигадайте важкий адресу електронної пошти. Не такий складний, щоб ви могли його забути, але досить складний, щоб хтось міг його вгадати, знаючи ваше ім'я (адреса повинна містити цифри, наприклад Vlad023@_____.com)

 4. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 5. Придумайте пароль. Паролі призначені для захисту вашого аккаунта; без паролів ми б втратили свої облікові записи. Переконайтеся, що ваш пароль складний; не використовуйте в паролі ім'я чи прізвище. Наприклад, не використовуйте в якості пароля «Vlad», тому що перше, що роблять хакери, - намагаються вгадати пароль, грунтуючись на вашому імені. Не використовуйте фрази або клички домашніх вихованців, які відомі багатьом людям. Наприклад, не слід використовувати «MyPetMaddy» або «ShowUsYouFeelGood». Спробуйте придумати складний пароль, як, наприклад, «mkael092», або використовуйте код кшталт «09484M92», який неможливо вгадати. Вибирайте пароль, який ви ніколи до цього не використовували. Хороший пароль повинен містити комбінацію великих і малих літер алфавіту; цифри; та / або спеціальні символи%, $ і +. Вкрай важливо зберігати пароль в таємниці. Хороший пароль - пароль поєднує і букви, і цифри.

 6. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 7. Захистіть свій комп'ютер. Якщо ваш комп'ютер має бездротове підключення, на ньому відсутня антивірусне програмне забезпечення, або комп'ютер використовується не тільки вами, то ваш аккаунт електронної пошти та пароль до нього можуть перебувати в небезпеці. Завантажте антивірус з сайту www.avast.com. Використовувати бездротове з'єднання для виходу в Інтернет не кращий варіант, оскільки хакери користуються мережевими аналізаторами. Якщо у вас немає іншої можливості, переконайтеся, що ви використовуєте WPA ключ для захисту бездротового Інтернет-з'єднання. Ви можете змінити його або призначити, перейшовши по шляху Сполуки -gt; Ваша бездротова мережа -gt; Карта бездротової мережі -gt; Ваш роутер -gt; Властивості -gt; Сторінка пристрою. Потім натисніть на «Налаштування захисту бездротової мережі» та «WEP / WPA ключ». Краще використовувати саме WPA ключ, так як це більш пізня версія захисту.

 8. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 9. Ваш ID електронної пошти та пароль є конфіденційною інформацією. Жодна компанія не має права питати у вас пароль через телефонний дзвінок або електронного листа. Безсумнівно, відправник або той, хто телефонує вам людина - це хакер. Він або вона хочуть отримати доступ до вашого аккаунту для розсилки спаму, прохання перевести гроші або відправлення листів шахрайського змісту людям зі списку ваших контактів.

 10. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 11. Якщо ви стали жертвою такого сценарію, будь ласка, негайно зв'яжіться з відповідною компанією. Кожна компанія має відділ, що займається перевіркою акаунтів. Такі відділи також надають технічну підтримку за допомогою чату або телефонного дзвінка. Змінивши пароль негайно, ви зменшите ризик, злому вашого акаунта.

 12. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 13. Якщо у вас запитують пароль в неофіційній манері люди, яким ви не вірите, що вони є представниками Yahoo!/ Hotmail / Facebook / Gmail, не надайте їм свій пароль. Дізнайтеся про причини, з якої вони цікавляться вашим паролем або відразу зв'яжіться з відповідною компанією, так як у них є відділи вирішальні такі проблеми, як, наприклад, відділ з питань порушення пошти в компанії Yahoo!

 14. Як захистити від хакерів свою електронну пошту
 15. Ви також повинні змінювати секретні питання і відповіді на них. Відповідь на хороший секретне питання:
  • Не повинен бути легко вгадуваним

  • Не повинен змінюватися з часом

  • Повинен бути запам'ятовується

  • Повинен бути простим і точним


  Поради


  • Нікому не повідомляйте ваш пароль.

  • Нікому не давайте ключ до розгадки пароля.

  • Не зберігайте інформацію про деталі вашої електронної адреси в Інтернеті або на комп'ютері.

  • Чи вірите ви чи ні, але рядок з трьох-чотирьох слів (наприклад, MountainPhoneCandyJupiter) більш запам'ятовується, ніж складний пароль коротший. Довжина має значення, коли ви маєте справу з хакером, що використовують програми.

  • Перемішуйте букви і цифри: наприклад змініть john2468 на j2o4h6n8.

  • Зберігайте записану копію пароля.

  Попередження

  • Пам'ятайте, Інтернетом користуються всі і скрізь. Ставтеся з обережністю до відправки електронної пошти, незалежно від вашої думки про її захищеності. Інтернет ніколи не буде безпечним.

  • Нікому не довіряйте. Навіть батьки намагаються зламати акаунт своїх дітей, щоб подивитися, що там відбувається. Рідко використовуйте один і той же пароль в одному і тому ж Інтернет-кафе. У них може стояти програмне забезпечення на комп'ютерах, визначальне або запам'ятовуючий паролі. Попросіть друзів відвернутися, коли ви набираєте пароль або вносите зміни в акаунт. І взагалі не робіть цього при ваших знайомих. Тримайте все в повному секреті.