Як захистити свою Інтернет репутацію


Завдяки зручності технологій і соціальних мереж будь-яка людина в змозі переглянути свою репутацію з метою вирішення питань зайнятості, волонтерства або іншого відкритого інтерфейсу; можна дізнатися багато чого про вас і ваше минуле. Часи технологічної нездатності людей давно пройшли - кожен може перевірити інформацію в Інтернеті або знайти когось, хто може зробити це за них. Якщо ви схильні ділитися історіями свого життя в режимі онлайн, то це може обіцяти проблеми. Що говорить інтернет-репутація про вас прямо зараз? І як ви можете захистити її краще з цього моменту?

Кроки


Метод 1 з 4: Добре уявлення себе


  Як захистити свою Інтернет репутацію
 1. Створіть пристойні профілі. Всякий раз, коли ви приєднуєтеся до сайту, який дозволяє додавати хороший профіль, використовуйте кожну можливість профілю як шанс показати свої найкращі сторони. Заповнюйте профілі ретельно, підкреслюючи ті речі про себе, які дійсно мають значення для вас, і те, до чого ви б хотіли, щоб інші люди були допущені.
  • Намагайтеся бути послідовним щодо інформації, яку ви надаєте у профілях. У міру того, як все змінюється, оновлюйте свої профілі.


  • Як захистити свою Інтернет репутацію
  • Уникайте поганий орфографії та граматики. Ретельно корегуйте і редагуйте будь пости або резюме перед їх публікацією. У більшості випадків роботодавці це не засуджують і, ймовірно, відмовлять вам у прийомі на роботу, якщо ваше резюме або інші важливі заяви будуть усіяні помилками. Крім того, ваших друзів, членів сім'ї чи колег, які можуть бачити ваші повідомлення в соціальних мережах, таке «стабільний» присутність граматичних помилок може дратувати.

  • Як захистити свою Інтернет репутацію
  • Діліться тим, що цікаво і плідно. Це означає обмін інформацією, фотографіями, відео та іншими онлайн-деталями, які добре вас зображують і покращують загальний характер онлайн-комунікацій. Речі, які не є продуктивними, включають: ваші незграбні фотографії або інших людей (в останньому випадку, ви показуєте недалекоглядність, зачіпаючи чужі почуття), зміст наклепницького або принизливого характеру, брудні жарти, грубі коментарі, «палкі» або троллінг-коментарі і так далі. Якщо така інформація негативна, що принижує людську гідність і шкідлива, то вона - непродуктивна і буде «звалювати» на вас погану репутацію.
   • Зосередьтеся на тому, щоб блищати, Коли ви в Інтернеті. Які гарні речі ви можете сказати про інших? Яку веселу і цікаву інформацію ви можете повідомити іншим? Яким чином ви можете поділитися розважальної інформацією з іншими, яка є змістовною і делікатною?

   • Візьміть на себе відповідальність за зображення, інформацію, оповідання та відео, якими ви ділитеся онлайн. Ваші друзі, передплатники (читачі) і члени сім'ї очікують цього так, як ви очікуєте цього від них.


   Метод 2 з 4: Міркуйте, а не реагуйте

    Як захистити свою Інтернет репутацію
   1. Подумайте перш, ніж натиснути кнопку. Врахуйте, як наслідки простого оновлення статусу або постинга в блозі можуть вплинути на вашу репутацію в довгостроковій перспективі.
    • Завжди запитуйте себе: Як би я себе почував, якби мій бос, батьки, бабуся і чоловік побачили цю деталь?. Швидше за все, вони, ймовірно, побачать її.

    • Ви розгнівані, засмучені, розчаровані або просто вам нудно? Не пишіть нічого, поки не відчуєте себе більш гармонійно і зможете думати прямо про те, що пишете.

    • Пам'ятайте, що як тільки інформація опублікована, вона не може бути повернена. Підбиваючи себе думкою просто викладу це там, Можете мати тривалі наслідки. Спочатку візьміть склянку води і сядьте подалі від комп'ютера ...


    • Як захистити свою Інтернет репутацію
    • Будьте завжди ввічливі. Направте всі онлайн-взаємодії з вашими манерами в центр діяльності. Дотримуйтесь позиції, що більшість людей діє сумлінно і дурості, сказані онлайн, це часто результат того, що людина не думав, робив помилки або просто у нього був невідповідний момент. І коли люди навмисно провокаційні, що не опускайтеся до їхнього рівня; на відміну від реального життя, де все швидко змінюється, написані фрази - відкладаються в пам'яті.
     • Ніколи не спалахує ні на кого або не відповідайте на запальність інших; це, як правило, всі про них, і ви не тільки підгодовуєте їх его, а й губите вашу власну репутацію в той же час.

     • Ніколи не підтримуйте тролів. Деякі люди люблять мучити інших і дивитися, як розгортається процес руйнування. Якщо ви не відповісте, вони перестануть возитися з вами і противна запис не залишиться в Інтернеті.

     • Визнайте, де ви зробили помилку і сказали дурості. Де це можливо, залиште вибачення. Може піти багато часу на те, щоб показати, що ви здатні усвідомити і заміщати свої недоліки.

     • Не живіть неприязні до людини в режимі offline (поза мережею). Наявність роздратування в режимі offline, швидше за все, перетвориться на погану репутацію.

     • Будьте ввічливі, навіть коли ви відчуваєте грубість. Якщо це можливо, відійдіть від комп'ютера, поки не охолонете. Це так просто.


     Метод 3 з 4: Дотримуйтеся конфіденційності

     Де ви дійсно хочете поділитися чимось (щоб тільки кілька очей могли постійно це бачити), знайдіть способи, які не будуть визначені пошуковими системами.

      Як захистити свою Інтернет репутацію
     1. Змініть приватність і налаштування пошуку вашого Facebook, Twitter, LinkedIn або інших облікових записів в соціальних мережах. Переконайтеся, що тільки друзі, з якими ви не заперечуєте ділитися інформацією про ваше особисте життя або фотографіями, матимуть доступ до цієї інформації.
      • Якщо ви не хочете, щоб ваш бос або колеги бачили ваш профіль, змініть ваші налаштування конфіденційності, щоб відобразити це.

      • Будьте дуже обережні в тому, чим ви ділитеся з друзями. Тільки дуже близькі, добре знайомі друзі (яким можна досить довіряти, щоб ділитися дуже особистими даними) повинні мати доступ до них; навіть тоді ви можете подумати про те, як зберегти таку особисту інформацію лише в реальному житті.

      • Якщо ви не знали один одного протягом багатьох років в соціальному контексті, ваш бос і колеги - не ваші близькі друзі. Вони можуть бути дуже хорошими людьми, але ви ніколи не зможете розповісти їм все, тому діліться інформацією з розумом.


      • Як захистити свою Інтернет репутацію
      • Скористайтеся особливостями конфіденційності на своєму блозі або особистому сайті. Контролюйте свій сайт часто, особливо якщо ви допускаєте публічні (відвідувачів) коментарі, і якомога швидше видаліть всі образливе або неприйнятне.
       • Завжди віддавайте перевагу публікацію інформації з можливістю попереднього схвалення у вашому блозі або сайті. Навіщо дозволяти неприємних речей майоріти, Коли вони можуть бути знищені ще до того, як будуть опубліковані? Відріжте «рятувальний трос» людям, які хочуть поширювати непродумані істини, чутки і лихослів'я. Ваша репутація виграє від цього.

       • Тим не менш, позитивно і відверто відповідайте на конструктивну критику. Негативні повідомлення, які написані без виду того, що вони злісні або заповнені лайками, заслуговують на вашу відповідь в більшості випадків. Це гарантує відкритість і показує людям, що ви готові захистити те, що для вас важливо.


       • Як захистити свою Інтернет репутацію
       • Перейдіть в режим інкогніто онлайн. Використовуйте псевдонім або альтернативний адресу електронної пошти, щоб отримати можливість надсилати коментарі або вносити зміни непомітно. Однак, будьте обережні зі слідом, який ви залишаєте. Деякі люди не знаходять нічого кращого за те, як розпізнавати подібності між людиною, яким, як вони знають, ви можете бути, і поведінкою вашого псевдоніма.
        • Ніколи не використовуйте анонімність або статус псевдоніма, щоб бути підлим, злісним або вести себе як троль. Якщо не можете відстояти те, що ви хочете сказати, і не можете висловити це у конструктивній і турботливою манері, то краще не говорити, а ваша репутація буде вдячна вам за це. Ризик бути виявленим зростає із збільшенням рівня злостивості, і якщо ви оклевещете когось або пригрозіть комусь, то можуть бути задіяні правоохоронні органи і вас, швидше за все, зловлять.


        Метод 4 з 4: Перевірка вашої поточної Інтернет-репутації

         Як захистити свою Інтернет репутацію
        1. Виконайте пошук інформації про себе. Що з'являється прямо зараз? Чи задоволені ви цим? Які аспекти цього ви думаєте можна було б поліпшити? Які аспекти ви вважаєте нині проблематичними?
         • Ви навіть маєте репутацію в Інтернеті? Ваше «відсутність» в цифровому світі може розглядатися технічно підкованими роботодавцями як дивне і, можливо, зменшить ваші шанси на працевлаштування.

         • Використовуйте оповіщення від Google Alerts, Yahoo Alerts і т.д., щоб виводити що-небудь з вашим ім'ям. Якщо ваше ім'я є банальним, включіть інші ідентифікуючі чинники, пов'язані тільки з вами, як ваше рідне місто, назва вашої компанії, вашої посади чи хобі, в якому ви берете активну участь і т.д.

         • Є онлайн-сервіси, які можуть відстежувати сліди ваших коментарів (форуми, дошки оголошень, блоги і т.д.). Перевірте вашу репутацію в Twitter, пошукайте блоги по вашому імені і т.д. Є сайти, які показують, коли люди шукали вас або ставили питання про вас. Зосередьтеся на тому, в чому ви вважаєте себе найбільш активним, втім, займайтеся справою далі за списком.


         • Як захистити свою Інтернет репутацію
         • Подумайте, що ви можете зробити, щоб внести зміни в свою онлайн- репутацію, там де вона підводить вас. У багатьох випадках це може бути настільки просто, як видалення профілю або повідомлень з певних сайтів і перечікування часу для пошукової системи, щоб зупинити подання їх в якості топ-результатів (в деяких випадках ви можете подати заяву на прискорення процесу видалення пошукових запитів). В інших випадках, можливо, буде потрібно звернутися за професійною допомогою, щоб отримати погані результати з продовження.
          • Зв'яжіться в першу чергу з людиною, яка закачав дискредитують зображення, інформацію або відео про вас. Люб'язно попросіть цієї людини видалити цю інформацію. Не використовуйте нецензурні слова або грубі висловлювання - дотримуйтесь чіткість, простоту і фактичність, і попросіть іншу людину люб'язно видалити ображає інформацію.

          • Зв'яжіться з веб-майстрами сайтів, щоб попросити видалити ваші дані або ображає інформацію. Якщо ви не можете знайти докладну інформацію на веб-сайті про веб-майстра, перевірте на Whois для отримання додаткової інформації. У деяких випадках веб-майстер може ігнорувати або відхилити ваш запит, або ви не зможете знайти веб-майстри взагалі (це трапляється). У таких випадках намагайтеся роблячи інші позитивні речі.

          • Google пропонує заміщення негативною інформацією позитивною, якщо ваші початкові результати пошукової системи неприємні. Це означає розміщення маси позитивних речей, використовуючи ваше ім'я, або завантаження позитивних профілів, інформації, запуск груп, створення блогів, проведення інтерв'ю в подкастах, написання оглядових статей і т.д., щоб спробувати заглушити менше утішний матеріал. Ця пропозиція здається корисним, але легше сказати, ніж зробити, особливо, де сайти, що зберігають інформацію? Ушкоджує репутацію, знаходяться у вищих позиціях результатів пошукових систем, і з тієї чи іншої причини ви не можете видалити, знищити або змінити інформацію самостійно. Також потрібен час, ви можете бути дуже мало зацікавлені в інвестуванні.


          • Як захистити свою Інтернет репутацію
          • Зверніться за юридичною консультацією, якщо проблема зниження репутації результатів пошукових систем є небезпечною або загрозою для вашого життя. Існує момент, в якому самодопомога марна, і вам, можливо, будуть потрібні юридичні консультації та допомогу, щоб зробити суттєві зміни. Особливо коли мова йде про пошукових системах, які не дозволяють легко зв'язатися з ними ...
           • Є компанії, які спеціалізуються на онлайн-управління репутацією. Їхні послуги можуть бути дорогими, але в деяких випадках вони можуть мати важливе значення.


           Поради

           • Знайте, що фотографії одного, на яких ви відзначені, не можуть бути захищені вашими налаштуваннями приватності.

           • Щось найважливіше (як юридичні записи за десятиліття до цього вже були оцифровані) може «відродитися» і переслідувати вас. Ось чому важливо активно управляти онлайн-репутацією, використовуючи попередження і часті перевірки, щоб побачити те, що було завантажено з прикріпленим до нього вашим ім'ям.

           • Розгляньте питання реєстрації безкоштовного, запасного адреси електронної пошти для його використання при реєстрації на веб-сайтах соціальних мереж або інших сфер, де конфіденційність даних не завжди гарантована. Таким чином буде складніше людям, яких ви не хочете бачити в якості друзьей, читачів (передплатників) і т.д., відшукати вас.

           • Навчайте дітей, як тільки вони починають використовувати Інтернет, тому, що вони повинні знати про підтримку доброї репутації. Це включає в себе прохання попросити вас (перш, ніж приєднатися до будь-якого сайту) перевірити профілі, які вони залишають на сайтах, і регулювання кількості часу, які вони проводять в Інтернеті. Таким чином, вони не стають розсердженими, щоб говорити дурниці від втоми або від того, що занадто захоплені Інтернетом.

           Попередження

           • Знайте, що іноді є вибагливі, загрозливі або цікаві типи, які отримують задоволення або шукають привід, щоб вилити бруд на людину, особливо якщо ви перебуваєте в конкурентному середовищі. Якщо є речі з вашої минулого життя, які можуть вплинути на ваше справжнє, подумайте над тим, як, будучи відкритим на минулі помилки, можна реально захистити себе від таких атак більш успішно, ніж будь-яка кількість спроб приховати їх глибоко. Звичайно, все залежить від того, що було в минулому.

           • Пам'ятайте про те, що розміщення особистої інформації в Інтернеті це як розміщення її на рекламному щиті шосе. Завжди будьте обережні в тому, що ви вирішили опублікувати.

           Що вам знадобиться

           • Нагадування по постінгу, щоб бути хорошим і взяти тайм-аут, коли виходите з себе!

           • Вказівки з налаштування конфіденційності; якщо ви не можете знайти їх, запитаєте на форумі сайту для вказівок

           • Пристойний профіль, який може бути пов'язаний з різними обліковими записами (акаунтами) соціальних мереж