Як позбутися сталкерів на Facebook


Якщо ви є користувачем Facebook і вас «соціально переслідують» (сталкінг), то це може бути не найпростішим ситуацією, тому зв'язку на Facebook -це «друзі». Іншими словами, позбутися таких сталкерів - це не завжди просто. Ви не в захваті від їх присутності у вашій соціального життя, і в той же час вони цього не розуміють. При цьому ви не хочете здатися грубим. У будь-якому випадку вам не варто з цим миритися; читайте далі, щоб дізнатися про способи вирішення цієї проблеми.


Практично всі дії даної статті не є грубим способом вирішити проблему сталкинга. Врахуйте, що якщо ви відчуваєте себе не просто роздратовано і неприємно, але перелякані або стривожені, тоді соціальне переслідування на Facebook перетворилося у щось більш серйозне і має бути усунуто якнайшвидше; ця ситуація обговорюється в кінці статті.

Кроки


  Як позбутися сталкерів на Facebook
 1. Усвідомте, що таке сталкінг на Facebook. У той момент, коли переслідування на Facebook не має фізичного характеру, наприклад, як у реальному житті, але відчуття, яке воно викликає, дуже схоже на реальне.
  • Інтернет-сталкінг - це спосіб прояву особливої ​​уваги до вашої персони (не важливо, усвідомлюючи це чи ні), зокрема до ваших дій, коментарям і оновлень.


  • Як позбутися сталкерів на Facebook
  • Насправді, будь чесні і скажіть, що вам не подобаються їхні коментарі і поясніть чому. Можливо вони оцінять вашу щирість. Замість того, щоб поехіднічать.

  • Як позбутися сталкерів на Facebook
  • Задумайтесь про природу сталкинга. Причина, по якій вас переслідують дуже важлива; ви повинні розуміти, що існує різниця між сім'єю або друзями, які перевіряють вашу активність, тому їм це не байдуже, і людиною, яка стежить за кожною дією з вашого боку, коментуючи їх.
   • Існуюча дослідна робота - Університет Міссурі, Професор Kevin Wise, показала, що нормальний спосіб переглядати чиюсь сторінку - це в цілому перегляд новин і оновлень у вашому житті, і водночас перегляд сторінок інших людей тобто вони включають вас в «коло друзів». З іншого боку, існує поняття «соціальний пошук» - це коли люди дивляться тільки вашу сторінку, ваші оновлення, фотографії та коментарі; іншими словами, ця людина поводиться як одержимий вашою особистістю.

   • Людина, з такою одержимістю по-іншому реагує на звичайну інформацію. Його / її думку про побачене набагато сильніше, ніж у інших людей. Це означає, що якщо у вашій соціального життя існує така людина, то можливо, він неправильно тлумачить сенс інформації, яку він переглядає.


   • Як позбутися сталкерів на Facebook
   • Перевірте на ознаки сталкинга. Ось деякі з них (залежно від людини і що в нього на думці):
    • Ця людина не залишає вас у спокої, ігноруючи прохання не відправляти вам повідомлення, не залишати коментарі на вашій стіні або посилати подарунки з гри Farmville?

    • Ця людина залишає безліч коментарів про те, що вам потрібно більше бачитися або провести разом життя (і ви не перебуваєте у відносинах)?

    • Ви одержуєте велику кількість грубих і непристойних повідомлень (лайки або сексуальні домагання)?

    • На вас «наїжджають» або лякають? Наприклад, хтось завантажував грубі, приватні або непристойні фотографії з вами (або фотографії людей, близьких до вас)?

    • Або хтось не залишає вас у спокої, наприклад, постит нову інформацію, пише і постійно влазить у вашу соціальне життя? І водночас не грубить, не втрачає спокою і не загрожує - таке нескінченне поведінка дуже часто означає одержимість.


    • Як позбутися сталкерів на Facebook
    • Подумайте про власний сприйнятті сталкинга на Facebook. Якщо людина постійно за вами стежить, пише повідомлення, коли ви в мережі, весь час посилає повідомлення, завжди коментує, ставить «лайки» на всі ваші оновлення, не залишає вас у спокої, то ви можете відчути себе роздратованим і розчарованим, в складній ситуації і втомленим від усього цього переслідування. Навіть якщо це відбувається час від часу, ви можете опинитися в ситуації, коли все, що вони скажуть може доставити вам незручність.
     • Подумайте про власні почуття перед тим, як турбуватися про почуття інших. Ви відчуваєте, що вас соціально переслідують через те, що вони говорять або роблять? Ви відчуваєте, що хтось вами одержимий (можливо ви їм дуже подобаєтеся, або навпаки)?

     • Ви відчуваєте себе пригніченим, збитим з пантелику, роздратованим від постійних постів і повідомлень? Цього достатньо, щоб почати шукати вирішення цієї проблеми.


     • Як позбутися сталкерів на Facebook
     • Дайте відповідь. Якщо врахувати, що ви не відчуваєте небезпеки (дивіться Крок 11), спробуйте відповісти по-доброму. Подумай про те, що ця людина не усвідомлює, що його дії вас напружують. Спробуйте використовувати конструктивне спілкування перед тим, як візьметеся за проблему серйозно. Зрештою, вам не потрібна драма; відповідаючи людині грубо або не розуміючи його / ee мотивів, ви в результаті опинитеся в ситуації, коли ця людина і інші 10 будуть займатися обговоренням цієї картини. Припустімо найкраще і дайте відповідь з добротою, зрештою у вас залишаться всілякі варіанти вирішення цієї проблеми, якщо перший спосіб не спрацює.
      • Скажіть: «Привіт А! Ти знаєш, що крім тебе ніхто не постить повідомлення на моїй стіні кожну годину? Мені це не дуже подобається, і я буду вдячний, якщо ти послабиш свій ентузіазм, наприклад, відправляючи по одному повідомленню на день. Думаєш це можливо? »

      • Такою людиною може виявитися і близький друг, хлопець чи дівчина, чи член сім'ї, для них це може здатися природним. Поговоріть з ними таким же чином, і якщо розмова не допомагає, то поговоріть з іншими членами сім'ї або друзями, щоб вам надали підтримку.


      • Як позбутися сталкерів на Facebook
      • Спробуйте відповідати коротко або зовсім не відповідати. Якщо вони коментують фотографію, роблячи комплімент і пропонуючи зустріч, то скажіть, «Спасибі», цього вистачить. Якщо ви отримуєте довгі повідомлення, то дайте відповідь «ок» або «хех», таким чином, ви покажете вашу незацікавленість у розмові. В результаті ви натякаєте людині, що вас не цікавить спілкування з ним / їй, або навіть дратує.

      • Як позбутися сталкерів на Facebook
      • Використовуйте більш відкриті натяки. Більш очевидні натяки можуть бути достатніми, щоб людині стало соромно перед навколишньому його онлайн спільнотою. Наприклад, прикріпіть їх ім'я до повідомлення і скажіть, «Мені так подобається, що (ім'я людини) постійно коментує і ставить лайки всім моїм оновлень!» Це не грубо і дає зрозуміти, що ви помітили його / ee поведінку, і вам воно абсолютно не подобається. Тільки будьте обережні адже вони можуть подумати, що ви вдячні і говорите спасибі за їхню увагу.
       • Ви можете спробувати залишити повідомлення на їх стіні: «Будь ласка, не коментуйте звичайні повідомлення на моїй стіні. У них немає нічого особливого! »Таким чином ви не грубо, але в той же час даєте зрозуміти, що вам не подобаються подібні коментарі.

       • Якщо у вас не виходить від них позбутися, тоді спробуйте їм підіграти. Якщо він або вона є другом на Facebook, з яким ви мало знайомі, але який постійно залишає коментарі та лайки ваших повідомлень, то спробуйте також коментувати і «лайки» його / її повідомлення. Можливо ви станете хорошими друзями в майбутньому! Це про фразу, «не думайте про людей погано». Можливо, онлайн дружба перетворитися в щось більше, але тільки якщо ви спробуєте!


       • Як позбутися сталкерів на Facebook
       • Ще раз попросіть їх зупинитися. На цей раз більш переконливо. Коли це починає грати на ваших нервах, і ви дуже втомилися від такої поведінки - попросіть зупинитися, але в цей раз більш переконливо. Відправте повідомлення і скажіть, що постійні коментарі та повідомлення - це не нормально, і що ви не хочете постійної уваги вашої активності. Наприклад:
        • Привіт А! Я хочу додати до мого попереднього повідомлення те, щоб ти зменшив кількість повідомлень і коментарів на моїй стіні; насправді, більшість моїх оновлень не так вже й цікаві. Я сподівався, що ти зрозумів мою попередню прохання, і зараз я хочу попросити тебе зупинитися. Я все одно не буду читати або відповідати на твої повідомлення, так що краще, щоб це припинилося. »Якщо хочете, то можете налякати блокуванням.


        • Як позбутися сталкерів на Facebook
        • Якщо вони не зрозуміють ваших натяків і відкритих текстів, то подумайте про те, щоб їх заблокувати. Існують два методи. Перший - скажіть їм про це, і потім подивіться на те, як підуть справи - можливо вони заспокояться. Використовуйте цей метод, якщо думаєте, що він допоможе і не ускладнить ситуацію. Другий - просто заблокуйте і не попереджайте; якщо ви дали достатньо натяків, то навряд чи вони здивуються.
         • Ви можете заблокувати одного в налаштуваннях приватності. Натисніть на Customize і Posts by Me. Ще раз натисніть Customize і заблокуйте їх від перегляду вашої стіни.


         • Як позбутися сталкерів на Facebook
         • Розкажіть вашим друзям. Це важливо, щоб ваші друзі знали про те, що відбувається, особливо якщо ця людина є спільним другом. Якщо вони вас підтримують і розуміють, то можливо зроблять теж саме. Це буде правильним рішенням з кількох причин, по-перше, ваші друзям можуть допомогти у врегулюванні конфлікту; або ж, якщо людина, яку ви заблокували, спробує мстити, то буде важливо, щоб спільні друзі знали про те, що відбувається.
          • Зрозумійте, що деякі одержимі люди, не розуміють того, що вони доставляють вам незручності. У деяких випадках, вони можуть подумати про те, що були дуже доброзичливі і уважні до вас, і в результаті блокування, можуть прийняти це близько до серця, і навіть спробувати зіпсувати вашу репутацію.
           • З іншого боку можливо, що вони не розуміють правила використання Facebook і вибачатися після того, як це усвідомлюють.


           • А також, ви можете поскаржитися технічної підтримки Facebook. Це приверне увагу команди по запобіганню образ на Facebook, яка може заблокувати їх аккаунт або навіть зв'язатися з інтернет провайдером.


           • Як позбутися сталкерів на Facebook
           • Якщо ви по-справжньому налякані, ображені або боїтеся іншої людини у вашій соціального життя на Facebook, то терміново зверніться за допомогою. Поговоріть з батьками, друзями, вчителями та іншими. Розкажіть їм, що відбувається у вашому житті. Дії, які можуть налякати або пригрозити - настільки ж реальні в онлайн, як і поза інтернетом. Ви не повинні проходити через це в поодинці, і чим швидше ви поговорите з ким-небудь про це, тим швидше ви зможете розібратися в цій ситуації.
            • Чи не закривайте очі на погрози насильства вам або вашій власності. Це справа поліції, зв'яжіться з ними.


            Поради


            • Ніколи не відповідайте сталкеру. Ви тільки їм підлестіть. Поскаржтеся на них в Facebook. Якщо Facebook не допомагає, то законним властям. Збережіть деталі листування. Роздрукуйте повідомлення, пошту, інформацію зі стіни, збережіть дати і час.

            • Рекомендується не додавати людей, які вам не подобаються. Навіть якщо вони популярні або друзі ваших друзів - це не означає, що ви зійдетеся. Іноді, такі люди будуть створювати негативну атмосферу у вашій соціального життя: коментувати ваші повідомлення, поновлення і ставити «лайки» там, де не потрібно, наприклад, «мій телефон зламався», тим самим створюючи драму. Уникайте таких людей.

            • Рекомендується додавати людей тільки в тому випадку, коли ви вважаєте їх друзями або людей, яких ви знаєте в реальному житті. Таким чином, ви виключіть сталкерів з вашої соціальної активності.

            • Якщо це друг, хлопець чи дівчина, член сім'ї, то поговоріть з ними лицем до лиця.

            • Якщо це хтось із школи, кого ви не дуже добре знаєте, то постарайтеся не робити з мухи слона! Можливо вони вибрали не найкращий спосіб з вами потоваришувати. Але, якщо вони поводяться дивно, роблячи погані і хороші коментарі, то запитайте їх в чому справа.

            • Якщо є така необхідність, то заблокуйте їх. Навіть якщо вам не хочеться, іноді це необхідно, тому вони не припиняють набридливу активність. По суті, це самозахист, під час якої вони можливо заспокояться.

            Попередження

            • Чи не миріться з людьми, які зловживають мережею Facebook. Подумайте про свої почуття і проведенні часу. Якщо ви постійно засмучені або роздратовані через поведінку інших людей, тоді не миріться з цим - цьому не буде кінця.

            • Не судіть людей поспішно. Можливо ця людина не знає або не розуміє, як вести себе в соціальній мережі. З іншого боку, якщо ви відчуваєте себе в небезпеці або перебуваєте в страху, то чи не закривайте на це очі - попросіть когось про допомогу - навіть просту розмову про це, може допомогти з розумінням даного питання.

            Що вам знадобиться

            • Обліковий запис на Facebook