Як уникнути шахрайства на Craigslist


Craigslist - це всесвітньо відома база оголошень про різні речі - від іграшок до меблів. За допомогою пари натискань і адреси електронної пошти будь-хто може подати оголошення про бажану покупку і 'продажу' речей. Однак ви повинні знати, як розрізнити справжні оголошення на Craigslist від підроблених.

Кроки


  Як уникнути шахрайства на Craigslist
 1. Шукайте і переглядайте оголошення в вашому регіоні. Таким чином, ви і продавець зможете зустрітися.

 2. Як уникнути шахрайства на Craigslist
 3. Постарайтеся зустрітися в реальному житті замість того, щоб відсилати гроші по інтернету. На відміну від E-Bay, Craigslist не несе відповідальність за помилки грошових переказів. Це означає, що якщо ви відправите комусь гроші, ви не зможете поскаржитися в Craigslist, якщо не отримаєте бажану річ, за яку ви платили. Будь-яке посилання на Craigslist зі словами buyer protection або certified seller - Це підробка.

 4. Як уникнути шахрайства на Craigslist
 5. Наполягайте на готівці. Підроблені чеки і грошові перекази - це часте явище, і в результаті, банк звернеться до вас, а не до продавця. Ніколи не відсилайте гроші, ні за яких обставин. Більшість платежів за безготівковим розрахунком є ​​підробленими.

 6. Як уникнути шахрайства на Craigslist
 7. Звертайте уваги на повідомлення з фотографіями, замість повідомлень з одним текстом. Якщо ви цікавитеся повідомленням без зображення або хочете дізнатися побільше інформації, то зв'яжіться з продавцем, але не робіть ніяких пропозицій до тих пір, поки ви повністю не переконаєтеся в товарі. Якщо він не відповідає на ваші прохання, то подивіться що-небудь інше.

 8. Як уникнути шахрайства на Craigslist
 9. Знайте приблизну ціну речей. Це підходить, наприклад, коли ви плануєте зняти житло або купити машину через Craigslist. Якщо ви не впевнені, подивіться інші джерела в інтернеті або запитайте друзів про резонною ціною на бажану річ.

Поради


 • Не надсилайте гроші через Western Union. Безліч ошуканців, поза вашої країни, використовує саме цей метод.

 • Якщо продавець чи покупець зв'язується з вами через послуги, такі як ListHD, то в його електронній пошті ви зможете подивитися IP-адресу. Таким чином, ви зможете дізнатися, де знаходиться ця людина.

 • Безліч обманних реклам на Craigslist скопійовано з інших джерел (як Ebay). Копійований частина реклами та подальша перевірка в google можуть легко прояснити ситуацію.

 • Чи не кидайтеся на перші пункти; відкладіть його вбік і дивіться далі.

 • Інформація, така як номер кредитної картки, рахунок банку, паспортні дані та інші важливі цифри повинні передаватися іншим людям, тільки якщо ви повністю впевнені в тому, кому пересилаєте дані деталі і використовуєте захищений сервер.

 • Якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно, то почекайте один день або використовуйте інші джерела.

 • Якщо угода виглядає занадто гарною, щоб бути правдою, то, швидше за все, так і є.

Попередження

 • Коли ви плануєте зняти квартиру або будинок, будьте уважні, за законом, оплата депозиту не може бути вище, ніж вартість оренди за один місяць. Якщо квартира коштує $ 1500 на місяць, а квартиронаймач просить велику суму за депозит - це обман.

 • Іноді, необхідний заставу перевищує вартість оренди в 1,5 або 2 рази. Найпоширеніша причина - це відбувається через мешканців з поганою історією знімання або плямистої історією оренди. Іншою причиною може бути застава на пошкодження від домашніх вихованців. А також оренда за перший місяць може бути зі знижкою, Щоб сприяти ранньому заселенню в новий або відремонтований блок.

 • Не надсилайте гроші за кордон, оплачуючи оренду за перший місяць або депозит. Зустріньтеся з цією людиною.