Як змінити доступ до профілю на oDesk


Люди з усього світу вже використовують oDesk для роботи онлайн протягом деякого часу. Є багато сайтів, подібних oDesk, але жоден не пропонує варіанти налаштувань, які вони роблять. Ви можете налаштувати доступ до профілю через oDesk таким чином, що тільки певні групи людей можуть переглядати ваш ?? профіль. Можете створити його всього за пару хвилин і змінити спосіб перегляду людьми вашого ?? аккаунта, слідуючи вказівкам нижче.

Кроки


Частина 1 з 2: Доступ до налаштувань в oDesk


  Як змінити доступ до профілю на oDesk
 1. Перейдіть на сайт oDesk. В першу чергу потрібно буде відкрити веб-браузер. Після цього натисніть на панель пошуку і перейдіть на сайт www.odesk.com.

 2. Як змінити доступ до профілю на oDesk
 3. Увійдіть в oDesk-аккаунт. Вам буде запропоновано увійти в систему з обліковим записом. Введіть ім'я користувача в першому поле, а потім - пароль. Натисніть "Sign in" (Увійти), коли закінчите, щоб завантажити свій ?? аккаунт.

 4. Як змінити доступ до профілю на oDesk
 5. Отримайте доступ до налаштувань облікового запису. Перебуваючи на головній сторінці oDesk, помітите на синьому банері невелику кнопку шестерні (Settings) на правій стороні. Вона служить для зміни налаштувань. Натисніть на цю кнопку, щоб отримати доступ до налаштувань облікового запису.

 6. Як змінити доступ до профілю на oDesk
 7. Введіть пароль. Вам буде запропоновано ввести пароль ще раз. Це робиться для вашої безпеки, тому що ви збираєтеся редагувати важливу інформацію аккаунта. Просто введіть свій пароль ще раз і натисніть "Continue" (Продовжити).

 8. Як змінити доступ до профілю на oDesk
 9. Введіть контрольний відповідь. Це просто додатковий етап безпеки, доданий до аккаунту. Після введення контрольного відповіді, натисніть на "Authorize" (Дозволити), щоб дістатися до налаштувань.

Частина 2 з 2: Зміна доступу до профілю

  Як змінити доступ до профілю на oDesk
 1. Відкрийте опцію "My Freelancer Profile" (Мій профіль фрілансера). На лівій стороні екрану налаштувань наведено список різних підміню. Третій варіант внизу - "My Freelancer Profile"; натисніть на нього, щоб відкрити нові опції з правого боку.

 2. Як змінити доступ до профілю на oDesk
 3. Знайдіть і натисніть пункт "Edit" (Редагувати). Як тільки настройки завантажаться праворуч, перейдіть вниз, поки не побачите заголовок "My Public Profile." Шукайте праворуч від цієї опції клікабельно слово "Edit".
  • Натискання на "Edit" відкриє налаштування вашого публічного профілю в редагованому форматі.


  • Як змінити доступ до профілю на oDesk
  • Змініть доступ до профілю. Перше, що побачите, це "Profile Access" з подальшим випадає, меню. Натисніть на нього, щоб побачити 3 варіанти:
   • "Public" (Публічний) - Виберіть його, якщо хочете, щоб ваш профіль був видимим всім.

   • "ODesk users only" (Лише користувачі oDesk) - Виберіть його, якщо хочете, щоб ваш профіль переглядали тільки користувачі oDesk.

   • "Private" (Приватний) - Виберіть його, якщо не хочете, щоб ваш профіль не бачив ніхто, крім вас.

   • Все, що вам потрібно зробити, це натиснути будь-який з варіантів: такий, яким хочете встановити доступ до свого профілю.


   • Збережіть зміни. Після установки ?? привілейованого доступу, двічі перевірте, щоб переконатися, що все правильно, і натисніть зелену кнопку Save для підтвердження змін.   Як змінити доступ до профілю на oDesk