Як на PHP створити простий скрипт для входу в систему


Хочете створити власну сторінку, блог або кошик для покупок? Поле для введення логіна - це перший крок. Читайте далі, як створити скрипт для нього на PHP.

Кроки


  Як на PHP створити простий скрипт для входу в систему
 1. 1Створіть базу даних і таблицю логінів. Для наведеного нижче коду припустимо, що база даних буде називатися test, А таблиця members. База даних і таблиця можуть бути створені за допомогою панелі управління на хості. Таблиця members міститиме логіни і паролі всіх людей, у яких буде доступ за допомогою скрипта. Таблиця повинна містити поле унікального ідентифікатора в якості основного ключа, поле імені користувача і поле пароля.


 2. Як на PHP створити простий скрипт для входу в систему
 3. 2Створіть інтерфейс для введення логіна. Це html-сторінка, що містить форму, два текстових поля для імені користувача і пароля і кнопку введення. Якщо ви додали ці елементи, то можете придумати який завгодно зовнішній вигляд.

 4. Як на PHP створити простий скрипт для входу в систему
 5. 3Створіть php-скрипт, який буде перевіряти наявність введеного логіна в базі даних. Цей скрипт буде зв'язуватися з базою даних, посилати запит і отримувати результат, перевіряти, чи правильно введені ім'я користувача і пароль і залежно від результату порівняння відсилати вас до наступної сторінки.

 6. Як на PHP створити простий скрипт для входу в систему
 7. 4Створіть сторінку, яка буде відображатися після успішного введення імені користувача і пароля. Скрипт почне сесію і відображатиме html-повідомлення за вашим вибором.

 8. Як на PHP створити простий скрипт для входу в систему
 9. 5Створіть скрипт для виходу з системи. Цей крок необов'язковий, оскільки сесії можуть завершуватися з таймаут. Але якщо ви все-таки вирішите створити такий скрипт, вам потрібна буде кнопка або посилання для запуску цього скрипта і повідомлення, яке підтверджує вдалий вихід із системи.

Поради


 • Використовуйте стилі CSS і різні елементи HTML, щоб створити цікавий зовнішній вигляд ваших сторінок для входу в систему і ваших повідомлень.

 • Ніколи не використовуйте для авторизації JavaScript або будь-який інший скриптова мова, працюючий на стороні клієнта.

 • Замініть функції для роботи з базою даних у вашому скрипті на відповідні функції тієї бази даних, яку ви використовуєте (наприклад SQLITE, Microsoft SQL і т.д.)

 • Залежно від вимог додайте перевірку безпеки в ваш скрипт.

Попередження

 • Цей скрипт зберігає паролі в явному текстовому вигляді, що є ризиком для безпеки. Будь-яка реальна база даних зберігає паролі як мінімум зашифрованими за допомогою алгоритмів хешування SHA-1 або SHA-256, а також використовує криптографію.

 • Приклад був спеціально наведений для найпростіших вимог, щоб полегшити розуміння. Рекомендується додати перевірку безпеки і перевірку на помилки.