Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS


Якщо ви бажаєте дізнатися, як обійти блокування веб-сайтів OpenDNS, то більшість посилань в інтернеті запропонують скачування вірусів або шпигунських ПЗ. У цій статті ви можете дізнатися, як вирішити дану проблему без скачування програм з інтернету і використання проксі-серверів.

Кроки


  Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 1. Примітка: lt; lt; lt; Це керівництво підходить тільки для користувачів Windowsgt; gt; gt;

 2. Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 3. У лівому нижньому куті екрану вашого комп'ютера ви побачите меню Пуск або прапор Windows, натисніть на нього. Тепер відкрийте Панель управління.

 4. Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 5. Після цього, натисніть на Мережеві підключення. Знаходиться під Мережа та Інтернет.

 6. Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 7. Далі відкрийте активне підключення по мережі. Посилання на ваше підключення знаходиться в правій частині відкритого віконця.

 8. Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 9. Натисніть на назву вашого підключення. Відкриється віконце з різними можливостями. Виберіть 'Властивості'.

 10. Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 11. Ви побачите список різних служб з галочками поруч з ними. Якщо ви побачите галочку поруч з Internet Protocol Version 6, То натисніть на цей протокол. Далі, натисніть на Властивості та виберіть опцію Використовувати наступні адреси DNS-серверів. Знизу ви побачите DNS-сервер і Альтернативний DNS-сервер. Вкажіть в воліють: 2001: 4860: 4860 :: 8888 і в Альтернативному 2001: 4860: 4860 :: 8844. Потім натисніть на Ok.

 12. Як обійти блокування веб сайтів OpenDNS
 13. Практично готово! Тепер поверніться в властивості мережевого підключення та виберіть Internet Protocol Version 4. Виберіть опцію "Використовувати наступні адреси DNS-серверів". Потім змініть DNS-сервер на 8.8.8.8 і Альтернативний DNS-сервер на 8.8.4.4, і натисніть на "Ok".

 14. Готово! Цей метод не використовує проксі-сервер. В результаті, вам не доведеться кожного разу заходити на веб-сайт проксі-сервера і вводити адресу ресурсу, на який ви бажаєте увійти. А також, в даний час дуже важко довіряти стороннім проксі-серверам, тому що інформація, яку пропускають дані сервера, може бути не зашифрованою і ваші дані, паролі, та інші деталі, можуть бути відкриті.

Поради


 • Не кажіть вашим батькам. Гарного дня!

 • Якщо ви хочете дізнатися побільше інформацію на дану тему, то відкрийте YouTube і пошукайте: Як обійти OpenDNS

 • Не забудьте очистити історію вашого браузера. Ваші батьки / няня / школа можуть подивитися історію вашого браузера.

Попередження

 • Використання даного методу не представляє ніякої небезпеки для вашої системи або комп'ютера. Адреси DNS-серверів, які вказуються в даній статті - це публічні DNS-сервера від Google. Якщо ви побажаєте повернути все на свої місця, то виберіть опцію "Отримати адресу DNS-серверів автоматично" в обох протоколах вашого мережевого підключення.

Що вам знадобиться

 • Комп'ютер

 • Встановлена ​​Windows

 • Доступ в Інтернет

 • Встановлена ​​вашими батьками блокування веб-сайтів за допомогою OpenDNS.