Як обійти батьківський контроль для доступу до інтернету


Якщо вам потрібно зайти на якийсь сайт в інтернеті, але у вас на комп'ютері стоїть батьківський контроль, читайте нашу статтю, щоб дізнатися, як обійти його. (Примітка: цей метод працює тільки в деяких програмах).

Кроки


 1. Як обійти батьківський контроль для доступу до інтернету
 2. Подивіться, може бути батьківський контроль стоїть на самому браузері. Якщо у вас є Internet Explorer, просто подивіться вниз на панель вікна браузера справа. Там повинен бути розташований символ інтернету з глобусом. Натисніть на іконку двічі. Відкрийте Заборонені сайти / Restricted Sites і видаліть їх. Батьки помітять, що ви це зробили. Тому або заблокуйте сайти знову, після того як ви їх відвідайте, або поміняйте останні три букви в посиланнях на сайти на .org або .net або .com.
 1. Введіть keylogger на сайті www.Download.com.

 2. Скачайте програму з самим хорошим рейтингом.

 3. Встановіть завантажену програму.

 4. Відкрийте програму і спробуйте зайти на потрібний сайт. Він не відкриється. Попросіть батьків ввести пароль, щоб ви могли увійти на який-небудь сайт, неважливо на якій.

 5. Після того, як ваші батьки введуть пароль, почекайте, поки вони підуть. Відкрийте програму key logger.

 6. Знайдіть файл із записами всіх введених даних на комп'ютері, файл називається text log або схоже. Відкрийте запис і знайдіть пароль, який вводили ваші батьки.

 7. Використовуйте пароль, щоб відкривати собі доступ до потрібних сайтам в будь-який час.


 • Як обійти батьківський контроль для доступу до інтернету
 • Використовуйте кешированниє копії сайтів на Google.
  1. Це найкращий і розумний спосіб обходу опції батьківського контролю на комп'ютері. Введіть в пошуковику Google посилання або адресу або назву будь-якого сайту, на який ви хочете потрапити. Для цього в результатах пошуку біля потрібного сайту знайдіть посилання Cached або архівована, кешована копія. Майже ніякої батьківський контроль не може заборонити вам відвідувати такі посилання. Звичайно, кешована копія сайту буде трохи застарілої, зазвичай, на 1 день. Не хвилюйтеся, вона буде постійно оновлюватися.


  2. Поради


   • Зареєструйтеся та отримайте адресу електронної пошти. Ви зможете робити що завгодно, поки ваші батьки не знають вашого пароля!

   • Дивіться, щоб дорослі не дізналися про цю статтю. Інакше вони просто будуть ретельніше стежити за вами і ставити кращий захист на заборонені вам сайти.

   • Звичайно, навряд чи дорослі знайдуть цю сторінку самі. Адже їм не потрібно обходити батьківський контроль.

   Попередження

   • Батьки все одно рано чи пізно дізнаються, що ви зробили. Краще попросіть у батьків дозволу відвідати потрібний вам сайт.