Як відключити iLivid


iLivid - це програма-завантажувач, яка встановлюється на ваш веб-браузер, коли ви завантажуєте сторонній медіа-програвач iLivid Video Player. Дуже часто ця програма створює багато проблем, особливо коли ви лазите в Інтернеті. Якщо ви хочете прибрати її зі свого комп'ютера, ось кілька кроків, які допоможуть відключити і видалити iLivid з комп'ютера.

Кроки


  Як відключити iLivid
 1. Відкрийте меню «Пуск». Натисніть на кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрану.

 2. Як відключити iLivid
 3. Зайдіть в Панель Управління. У меню «Пуск» необхідно знайти опцію «Панель Управління». Натиснувши на неї, ви відкриєте нове вікно, в якому можете управляти різними настройками комп'ютера.

 4. Як відключити iLivid
 5. Відкрийте список встановлених програм. У вікні «Панелі Управління» натисніть на кнопку «Програми та засоби», щоб побачити список всіх встановлених програм, включаючи інструменти браузера, начебто панелі інструментів і менеджерів завантажень.

 6. Як відключити iLivid
 7. Прокрутіть список програм і знайдіть iLivid Video Player і iLivid Download Manager

 8. Як відключити iLivid
 9. Натисніть на одну з цих програм. Поруч з програмою з'являться кнопки «Видалити / Змінити». Натисніть на кнопку, після чого з'явиться вікно видалення.

 10. Як відключити iLivid
 11. Підтвердіть видалення. У вікні ви повинні будете підтвердити, чи дійсно хочете видалити обрану програму. Натисніть «Готово», щоб підтвердити свій вибір, після чого почнеться процес видалення.

 12. Як відключити iLivid
 13. Дочекайтеся кінця видалення. Коли видалення буде успішно завершено, програма зникне з вашого комп'ютера і з усіх браузерів, на яких вона була встановлена.

 14. Як відключити iLivid
 15. Повторіть кроки з 5 по 7, щоб видалити другу програму iLivid.
  • Після того як дві програми будуть успішно видалені, ви можете запустити перевірку антивіруса і просканувати свій комп'ютер на наявність вірусів і шпигунських програм, які могли потрапити до вас на комп'ютер, поки iLivid Download Manager і Media Player були на комп'ютері.Як відключити iLivid


  Поради


  • Не встановлюйте на комп'ютер додатки, які поміщаються в оголошеннях при установці різних програм. Ці додатки є одним з основних джерел вірусів і шпигунських програм.

  • Будьте впевнені в тому, що встановленими програмами можна довіряти. Ви можете провести невелике дослідження в Інтернеті і прочитати відгуки про програму, яку ви збираєтеся встановити.

  • iLivid - це додатки для ОС Windows. А значить, її можна встановити тільки на комп'ютери з ОС Windows.