Як відключити міжмережевий екран на роутері


Використання брандмауера на вашому роутере (апаратний міжмережевий екран) і комп'ютері (програмний міжмережевий екран) може бути корисним, якщо справа дійде до атак, так як у вас буде кілька ліній захисту. Проте в деяких випадках відключення брандмауера на роутері може допомогти усунути конфлікт, який виникає при одночасному використанні міжмережевих екранів на роутері і комп'ютері. Відключення брандмауера на роутері або комп'ютері не рекомендується, але це, без жодного сумніву, можна зробити. Для того щоб відключити міжмережевий екран роутера, вам потрібно доступ до його веб-інтерфейсу. У цій статті детально описано, як відключити міжмережевий екран роутера через його веб-інтерфейс.

Кроки


Метод 1 з 2: Дізнайтеся основний шлюз і IP-адреса роутера


  Як відключити міжмережевий екран на роутері
 1. Визначте основний шлюз і IP-адреса роутера за допомогою ПК на будь-якої версії windows. Для отримання доступу до веб-інтерефейса роутера, залежно від його виробника, вам потрібно визначити основний шлюз або IP-адресу.
  • У полі пошуку меню Пуск введіть cmd. Коли відкриється командний рядок, введіть ipconfig / all. Основний шлюз і IP-адреси будуть вказані в інформації про мережевий адаптер. Ви успішно визначили основний шлюз і IP-адресу.


  • Визначте основний шлюз і IP-адреса роутера за допомогою Mac під управлінням будь-якої версії Mac OS X. У лівому кутку головного меню клацніть по іконці Apple і у випадаючому меню виберіть Системні налаштування. Тепер виберіть Мережа.
   • У діалоговому вікні Мережа клацніть по кнопці Додатково і відкрийте вкладку TCP / IP. Адреса шлюзу буде відображений під Мережа Запишіть собі інформацію про основний шлюзі і IP-адресу, потім вийдіть з діалогового вікна. Ви успішно визначили основний шлюз і IP-адресу.

   • Відкрийте командний рядок і введіть ip / config / all. Основний шлюз і IP-адреса будуть вказані в інформації про мережевий адаптер. Ви успішно визначили основний шлюз і IP-адреса для Mac.


   • Як відключити міжмережевий екран на роутері
   • Використовуючи основний шлюз, підключіться до веб-інтерфейсу вашого роутера. Через основний шлюз або IP-адреса, залежно від моделі роутера, отримаєте доступ до веб-інтерфейсу. В адресному рядку веб-браузера введіть основний шлюз або IP-адресу та натисніть enter, після чого ви потрапите в веб-інтерфейс роутера. Він відкриється у вікні веб-браузера.

   Метод 2 з 2: Вимкніть міжмережевий екран роутера

    Як відключити міжмережевий екран на роутері
   1. Знайдіть налаштування брандмауера роутера. Розташування налаштувань брандмауера залежить від виробника роутера. Зазвичай вони розташовані в додаткових настройках або в меню міжмережевий екран.

   2. Як відключити міжмережевий екран на роутері
   3. Вимкніть міжмережевий екран. Коли ви знайдете налаштування брандмауера в веб-інтерфейсі маршрутизатора, виберіть опцію або встановіть прапорець у полі Disable (Відключити), щоб відключити міжмережевий екран маршрутизатора. Якщо з'явиться вікно з проханням підтвердити зміни, натисніть да. Міжмережевий екран вимкнений.