Як відключити режим приватності в браузері


Режим інкогніто або приватний перегляд, функція, яка дозволяє переглядати веб-сторінки без запису їх в історії браузера. Приватний перегляд можна відключити в будь-який час при використанні будь-якого браузера.

Кроки


Метод 1 з 4: Вимкнення режиму інкогніто в Google Chrome


  Як відключити режим приватності в браузері
 1. Перейдіть у вікно в режимі інкогніто в поточній сесії Chrome. Всі вікна в режимі інкогніто покажуть іконку шпигуна в правому верхньому кутку вікна браузера.

 2. Як відключити режим приватності в браузері
 3. Натисніть на кнопку х в кутку вікна інкогніто, щоб вийти з сеансу браузера. Режим інкогніто тепер буде відключений, і наступна сесія Chrome при відкритті буде працювати за замовчуванням.

Метод 2 з 4: Відключення приватного перегляду в Mozilla Firefox

 1. Перейдіть до вікна, в якому включений приватний перегляд. Всі вікна в приватному перегляді будуть з фіолетовою маскою в правому верхньому куті браузера.

 2. Як відключити режим приватності в браузері
 3. Щоб закрити вікно і відключити приватний перегляд, клікніть на х або червоне коло в куті браузера. Наступна сесія Firefox буде працювати за замовчуванням.
  • Якщо ваші налаштування конфіденційності Firefox встановлені як Ніколи не запам'ятовувати історію, То всі сесії Firefox будуть автоматично в режимі приватного перегляду. Щоб відключити приватний перегляд, змініть настройки Firefox в положення Пам'ятати історію.


  Метод 3 з 4: Вимкнення режиму перегляду InPrivate в Internet Explorer

  1. Перейдіть до вікна, в якому InPrivate Browsing включений. Всі включені вікна в режимі перегляду InPrivate покаже InPrivate ліворуч адресного рядка.

  2. Клікніть на х у правому верхньому кутку вікна браузера, щоб закрити його. Режим InPrivate тепер буде відключена.

  Метод 4 з 4: Відключення приватного перегляду в Apple Safari

  1. Перейдіть до вікна Safari, в якому включений приватний режим перегляду.

  2. Натисніть на "Safari."

  3. Натисніть на кнопку Приватного Перегляду, І зніміть прапорець з цієї опції. Приватний перегляд буде відключений.