Як очистити історію будь-якого браузера


Необхідно видалити деяку компрометуючу історію браузера? Дотримуйтесь інструкцій, описаним далі, щоб очистити історію будь-якого браузера навіть у своєму iPad.

Кроки


Метод 1 з 4: Видаліть історію в Chrome


  Як очистити історію будь-якого браузера
 1. Відкрийте вікно Історія. Натисніть на Меню. Значок Меню розташований у правому верхньому куті у вигляді трьох горизонтальних ліній. У меню виберіть пункт «Історія». Також, щоб відкрити вікно історії, можете натиснути Ctrl + H. Сторінка історії відкриється в новому вікні.

 2. Як очистити історію будь-якого браузера
 3. Видаліть записи. Щоб повністю очистити історію браузера, натисніть на кнопку «Видалити історію браузера». Після цього з'явиться спливаюче вікно, в якому ви повинні вказати, що саме ви хочете видалити. Ви можете вибрати очистку тільки недавньої історії або видалити всю історію браузера.
  • Тут ви також можете вибрати, чи видаляти збережені паролі. За замовчуванням буде стояти опція на видалення всіх паролів.Як очистити історію будь-якого браузера


  • Як очистити історію будь-якого браузера
  • Виберіть певні записи в історії. Якщо ви хочете видалити лише певні записи в історії браузера, поставте прапорець в клітині зліва від запису, яка з'являється, коли ви наводите мишею на саму запис. Після того як закінчите вибір необхідних записів, вверху сторінки натисніть на кнопку «Видалити вибрану історію».

  • Як очистити історію будь-якого браузера
  • Запустіть браузер в режимі інкогніто. Щоб уберегти свою діяльність в інтернеті від запису, відкрийте сторінку інкогніто. У режимі інкогніто будь-яка діяльність в інтернеті нічим не відрізняється від роботи в звичайному режимі, за винятком того, що в режимі інкогніто не зберігається історія відвідувань сайтів. Щоб запустити режим інкогніто, натисніть на меню і виберіть «Нове вікно в режимі інкогніто». Також, щоб запустити режим інкогніто, ви можете натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + N. Відкриється нове вікно з темними кордонами, що є ознакою того, що ви запустили режим інкогніто.

  Метод 2 з 4: Видаліть історії в Firefox

   Як очистити історію будь-якого браузера
  1. Відкрийте меню Firefox. Воно розташоване у верхньому лівому кутку вікна браузера. З меню відкрийте пункт Журнал.

  2. Як очистити історію будь-якого браузера
  3. Очистіть історію браузера. Щоб видалити всю історію відвідуваних сайтів, натисніть на пункт «Стерти недавню історію ...». Цим ви відкриєте вікно «стирання недавньої історії». Встановіть період, за який ви хочете видалити історію. Якщо ви хочете видалити всі записи, виберіть останню опцію.
   • Ви можете потрапити в цей меню, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Del.Як очистити історію будь-якого браузера

   • Щоб побачити, які саме файли будуть видалені, натисніть на стрілку поруч із Подробицями. У цьому меню ви можете видалити імена користувача та історію відвідуваних сайтів.Як очистити історію будь-якого браузера


   • Як очистити історію будь-якого браузера
   • Видаліть певні записи в історії браузера. Щоб отримати доступ до записів історії, відкрийте меню Firefox і відкрийте опцію Журнал. Виберіть пункт «Показати весь журнал». Відкриється вікно «Бібліотеки», в якому ви можете детально переглянути всю свою історію. Натисніть на іконки календаря, щоб вказати період історії браузера.
    • Натисніть правою кнопкою миші по бажаної запису і виберіть «Видалити цю сторінку».Як очистити історію будь-якого браузера


    • Як очистити історію будь-якого браузера
    • Запустіть режим приватного перегляду. Щоб уберегти свою діяльність в інтернеті від запису, запустіть режим приватного перегляду. У режимі приватного перегляду будь-яка діяльність в інтернеті нічим не відрізняється від роботи в звичайному режимі, за виключення того, що в режим приватного перегляду не зберігається історія відвідувань сайтів. Щоб запустити режим приватного перегляду, відкрийте меню Firefox і виберіть «Приватний перегляд». Також режим приватного перегляду ви можете запустити завдяки комбінації клавіш Ctrl + Shift + P. Цим ви відкриєте нове вікно з фіолетовим значком Firefox, яке вказує на те, що ви запустили режим приватного перегляду.

    Метод 3 з 4: Видаліть історію в Safari

     Як очистити історію будь-якого браузера
    1. Перезапустіть Safari. Щоб очистити всю історію браузера, відкрийте меню «Правка» і виберіть пункт «Запустити Safari» Цим ви відкриєте вікно перезапуску Safari, де вас попросять вказати, які саме налаштування слід скинути, включаючи історію браузера.
     • У цьому меню ви також можете скинути паролі і автозаповнення.Як очистити історію будь-якого браузера


     • Як очистити історію будь-якого браузера
     • Відкрийте меню «Історія». Якщо хочете видалити лише історію браузера, а не всі налаштування Safari, відкрийте меню «Історія» і натисніть «Очистити історію». Вас попросять вказати період, за який необхідно очистити історію.

     • Як очистити історію будь-якого браузера
     • Видаліть певні записи в історії браузера. Щоб вибрати, що саме видалити, відкрийте меню «Історія» і виберіть «Показати всю історію». Виберіть, які саме записи ви хочете видалити і натисніть «Видалити».

     • Як очистити історію будь-якого браузера
     • Увімкніть режим приватного перегляду. Щоб не дати браузеру зберігати історію, відкрийте меню «Правка» і виберіть пункт «Режим приватного перегляду». З'явиться вікно з підтвердженням, а потім відкриється нове вікно. У цьому режимі не будуть зберігатися автозаповнення та історія відвіданих сайтів.

     • Видаліть історію на iPad. Щоб видалити історію браузера на iPad, на головному екрані відкрийте вікно налаштувань. У лівому меню навігації виберіть Safari, а потім натисніть на «Очистити Історію». Перед очищенням записів ви будете повинні підтвердити видалення.

     Метод 4 з 4: Видалити історію в Internet Explorer

      Як очистити історію будь-якого браузера
     1. Відкрийте «Сервіс». Іконка цього меню показана у вигляді шестерні. Наведіть на «Безпека» та натисніть на пункт «Очистити журнал браузера». Ви можете зберегти налаштування для сайтів, натиснувши на опцію «Зберегти дані обраних сайтів».
      • Ви також можете зайти в це меню, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Del.

      • Виберіть, які саме записи ви хочете видалити і натисніть на кнопку видалення.      • Як очистити історію будь-якого браузера
      • Запустіть режим приватного перегляду (InPrivate browsing). У режимі приватного перегляду історія браузера не зберігається. Щоб запустити режим приватного перегляду, натисніть «Сервіс» і наведіть на меню «Безпека». З меню, виберіть «Приватний перегляд». Відкриється нове вікно. Будь-яка ваша діяльність, виконана в цьому вікні, не буде збережена.