Як очистити історію пошуку


При введенні нового пошукового запиту у вас спливають непотрібні або незграбні слова / фрази? Google і Bing зберігають ваші попередні пошукові запити, щоб прискорити видачу результатів; браузери зберігають вводимую в поля / рядки інформацію, а також історію відвіданих сторінок. Все це може призвести до неприємних сюрпризів, коли члени сім'ї або друзі дивляться на ваш екран. Тому очистіть історію пошуку, поки не пізно.

Кроки


Частина 1 з 3: Очищення історії пошуку в Google


  Як очистити історію пошуку
 1. Відкрийте сторінку Google History. Історія пошуку пов'язана з вашим обліковим записом Google. Ви можете переглянути історію пошуку, відкривши history.google.com.
  • Вам буде запропоновано ще раз ввести пароль облікового запису Google (навіть якщо ви вже зайшли в свій аккаунт Google).


  • Як очистити історію пошуку
  • Видаліть окремі записи. При першому відвідуванні сторінки історії пошуку ви побачите список пошукових запитів за останні кілька днів. Встановіть галку у кожного запису, яку потрібно видалити, а потім натисніть «Remove items».

  • Як очистити історію пошуку
  • Видаліть всю історію пошуку. Для цього натисніть на значок у вигляді шестерні в правому верхньому кутку сторінки історії. У меню виберіть «Settings». У тексті натисніть на посилання «delete all». Відкриється вікно із запитом про підтвердження видалення всієї історії пошуку.
   • Google не рекомендує видаляти всю історію пошуку, так як вона використовується для адаптації виведення результатів пошуку.


   • Як очистити історію пошуку
   • Вимкніть історію пошуку. Ви можете відключити збереження історії пошуку, натиснувши в налаштуваннях на кнопку «Turn off». Однак це вплине на ефективність Google Now і інших продуктів Google.

   Частина 2 з 3: Очищення історії пошуку в Bing

    Як очистити історію пошуку
   1. Відкрийте домашню сторінку Bing. Увійдіть у свій аккаунт Microsoft. Для цього натисніть «Sign in» в правому верхньому куті екрану.

   2. Як очистити історію пошуку
   3. Натисніть «search history» в меню у верхній частині екрана.

   4. Як очистити історію пошуку
   5. Видаліть окремі пошукові запити. Для цього наведіть курсор миші на пошуковий запит, який ви хочете видалити, і натисніть кнопку X.

   6. Як очистити історію пошуку
   7. Видаліть всю історію пошуку. Для цього натисніть «Clear all» праворуч від списку останніх пошукових запитів. Відкриється вікно із запитом про підтвердження видалення всієї історії пошуку.

   8. Як очистити історію пошуку
   9. Вимкніть історію пошуку. Для цього натисніть «Turn off» праворуч від списку останніх пошукових запитів.

   Частина 3 з 3: Очищення в браузерах

    Як очистити історію пошуку
   1. Очистіть автозаповнення. Internet Explorer зберігає попередні пошукові запити та інформацію, введену в спеціальних рядках / полях, щоб забезпечити швидке введення. Ці дані зберігаються окремо від історії пошуку, тому видаліть їх теж. Пошукайте в інтернеті керівництво по очищенню автозаповнення в Internet Explorer.

   2. Видаліть історію відвіданих сторінок. Історія відвіданих сторінок і історія пошуку - дві різні речі. Історія відвіданих сторінок являє собою список всіх сайтів, які ви відвідали. Цей список зберігається на вашому комп'ютері і може бути легко видалений. Для цього прочитайте цю статтю.