Як пінгувати IP адреса


Команда Пінг дозволяє перевірити швидкість з'єднання між вашим комп'ютером та іншим мережевим вузлом. Ви можете використовувати її для визначення сили, віддаленості і доступності з'єднання як з вашою локальною мережею, так і з інтернетом. Щоб використовувати команду Пінг на будь-якій операційній системі, дотримуйтесь вказівок цього посібника.

Кроки


Метод 1 з 4: Пінг в Windows, Mac OS X, і Linux


 1. Як пінгувати IP адреса
 2. Відкрийте командний рядок або термінал. У будь-якій операційній системі є інтерфейс командного рядка, який дозволить вам запустити команду Ping. Команда Ping діє практично однаково на всіх операційних системах.
  • Якщо ви використовуєте Windows, відкрийте командний рядок. Клацніть кнопку Пуск і введіть "cmd" в рядку пошуку. Користувач Windows 8 можуть набрати "cmd" на екрані Пуск. Натисніть Enter, щоб запустити командний рядок.


  • Якщо ви користуєтеся Mac OS X, відкрийте термінал. Відкрийте папку Applications (Програми), а потім - папку Utilities (Службові програми). Виберіть термінал.


  • Якщо ви користуєтеся Linux, відкрийте вікно Telnet / Terminal. Як правило, його можна знайти в папці Accessories директорії Applications.

   • В Ubuntu для того, щоб відкрити термінал, ви можете використовувати поєднання клавіш Ctrl + Alt + T.   • Як пінгувати IP адреса
   • Введіть команду Ping. Наберіть ping lt; hostnamegt; або ping lt; IP addressgt;.
    • Зазвичай hostname (ім'я вузла) - це адреса веб-сторінки. Замініть lt; hostnamegt; на той веб-сайт або сервер, який ви хочете пінгувати. Наприклад, щоб перевірити пінг головної сторінки сервера wikiHow, наберіть ping www.wikihow.com.


    • IP адреса - це розташування комп'ютера в мережі, або локальної, або в інтернеті. Якщо ви знаєте IP адреса, яку ви хочете пінгувати, замініть lt; IP addressgt; на нього. Наприклад, щоб перевірити пінг IP адреси 192.168.1.1, наберіть ping 192.168.1.1.


    • Щоб ваш комп'ютер пінгувати сам себе, наберіть ping 127.0.0.1.    • Як пінгувати IP адреса
    • Щоб побачити результат пингования, натисніть Enter. Результати будуть показані під поточної командним рядком. См. Нижній розділ, присвячений тому, як розшифрувати результати.

    Метод 2 з 4: пингования в Mac OS X за допомогою утиліти Мережа

    1. Як пінгувати IP адреса
    2. Відкрийте Службову програму Мережа (Network Utility). Відкрийте папку Програми (Applications) і виберіть Службові програми (Utilities). Знайдіть службову програму Мережу.

    3. Як пінгувати IP адреса
    4. Клацніть на вкладці Пінг. Вкажіть ім'я вузла або IP адресу. Наприклад, щоб перевірити пінг головної сторінки сервера wikiHow, наберіть у текстовому полі ping www.wikihow.com.
     • Зазвичай hostname (ім'я вузла) - це адреса веб-сторінки. Наприклад, щоб перевірити пінг головної сторінки сервера wikiHow, наберіть у текстовому полі www.wikihow.


     • IP адреса - це розташування комп'ютера в мережі, або в локальній, або в інтернеті. Наприклад, щоб про вірити пінг IP адреси 192.168.1.1, наберіть у текстовому полі 192.168.1.1.     • Як пінгувати IP адреса
     • Вкажіть, яку кількість пінгів ви хочете посилати. Зазвичай надійні вимірювання можна отримати з кількістю пінгів від 4 до 6. Коли будете готові, клацніть Ping, і результати відобразяться в нижній частині вікна

     Метод 3 з 4: Читання результатів пингования

     1. Прочитайте перший рядок. Перший рядок повідомляє вам, що робить команда. Вона повторює адресу, яку ви ввели і говорить вам, який обсяг даних відправляється. Наприклад:

      Pinging www.wikihow.com 73.203.142. with 32 bites of data:

     2. Прочитайте тіло виведених результатів. При успішному виконанні команди Ping будуть виведені рядки, що відображають, скільки часу витратив адресу на відповідь. TTL відображає кількість пройдених мережевих вузлів в процесі передачі мережевих пакетів. Чим менше його значення, тим через більшу кількість маршрутизаторів пройшов пакет даних. Time вказує на те, як довго (в мілісекундах) вироблялося з'єднання:

      Reply from 173.203.142.5: bytes = 32 time = 102ms TTL = 48
      Reply from 173.203.142.5: bytes = 32 time = 105ms TTL = 48
      Reply from 173.203.142.5: bytes = 32 time = 105ms TTL = 48
      Reply from 173.203.142.5: bytes = 32 time = 108ms TTL = 48
      • Для зупинки пингования натисніть CTRL + C.


      • Прочитайте зведення. По завершенні операції буде показана зведення результатів. Втрачені пакети даних означають, що ваше з'єднання з адресою ненадійно, і дані губляться при передачі. У зведенні також зазначено середній час, що витрачається на з'єднання:

       Ping statistics for 173.203.142.5:
       Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
       Approximate round trip times in milli-seconds:
       Minimum = 102ms, Maximum = 108ms, Average = 105ms

      Метод 4 з 4: Усунення проблем при невдалих перевірках пінга

      1. Перевірте вводяться вами дані. Найчастіше зустрічаються наступний звіт про помилку:

       Ping request could not find host www.wkkihow.com. Please check the name and try again.

       Це зазвичай означає, що ви неправильно ввели ім'я вузла.
       • Спробуйте перенабрати його для виправлення помилок написання. Якщо це не вирішить проблему, спробуйте яке-небудь інше ім'я відомого вузла, наприклад пошукової системи або новинного сайту. Якщо з'являється звіт "Unknown host", тоді помилка, найімовірніше, перебуває в адресі сервера доменних імен (DNS).


       • Перевірте пінг, використовуючи IP адреса вузла, а не його ім'я (наприклад, 173.203.142.5). Якщо це допомогло, значить використовуваний вами адресу сервера доменних імен, або невірний, або недосяжний або відключений.       • Перевірте ваше з'єднання. Інше можливе повідомлення про помилку виглядає так:

        sendto: No route to host

        Це може означати, що адреса шлюзу невірний, або що на вашому комп'ютері не працює з'єднання з мережею.
        • Перевірте пінг адреси 127.0.0.1: це ваш власний IP own PC. Якщо пінг не вдався, ваш TCP / IP працює неправильно, і вам необхідно змінити налаштування вашого мережевого адаптера.


        • Перевірте ваше бездротове з'єднання або з'єднання вашого ПК з маршрутизатором (роутером), особливо якщо раніше все працювало нормально.


        • Більшість мережевих портів ПК мають світловий індикатор, який вказує на працююче з'єднання, і індикатор, який блимає при передачі даних. Оскільки команда ping передає пакети даних зі швидкістю 1 пакет в секунду, ви повинні побачити, як блимає цей індикатор передачі даних.


        • Перевірте, щоб на маршрутизаторі горіли відповідні індикатори (і були відсутні помилки), включаючи індикатор з'єднання з ПК. Якщо горить індикатор помилки, перевірте кабель, що з'єднує ПК з маршрутизатором і переконайтеся, що він правильно підключений, після чого при необхідності зателефонуйте своєму провайдеру.        Поради

        • Навіщо використовувати пінг? Ping (за назвою акустичного сигналу в ехолокації) використовує пакети найпростішого типу. Відповідь проводиться мережевий підсистемою (TCP / IP) операційної системи. Для нього не потрібні ніякі додаткові програми, йому не потрібен доступ до яких-небудь файлів, його не потрібно налаштовувати. Пінг майже не впливає на інші завдання. Щоб провести перевірку пінгу не потрібно, щоб працювали всі пристрої, шлюзи, маршрутизатори, фаєрволи, DNS і проміжні вузли. Якщо пінг успішно виконаний, але ви не можете отримати доступ до цільового вузла за допомогою браузера або іншої програми, то проблема, швидше за все, знаходиться не з вашого боку.

        • Ваші опції запуску програми залежать від певних параметрів. Ось деякі з них:
        • -c Лічильник. Відправити вказане число пакетів, після чого зупинитися. Інший спосіб зупинити виконання - набрати [ctrl-C. Ця опція зручна для скриптів, періодично перевіряючих поведінку мережі.

        • -t перевіряти пінг до зупинки ([ctrl-C).

        • -w Тайм-аут. Кількість мілісекунд, протягом яких програма буде чекати відповіді до того, як з'явиться повідомлення про те, що час вийшов, або про те, що пакет загублений. Для виявлення проблем, пов'язаних з періодом очікування, перевіряйте пінг з великим часовим інтервалом. ping -w 10000. Зазвичай це допомагає при роботі з стільниковими, супутниковими або іншими мережами з високими періодами очікування.

        • -n Тільки числовий висновок. Використовуйте для того, щоб не контактувати з DNS.

        • -p Pattern. Набір (Pattern) - це рядок з шістнадцяткових цифр, якими закінчується пакет. Ця опція навряд чи буде корисною у випадку проблем, які залежать від даних.

        • -R Використовувати опцію Маршрут даних IP для визначення маршруту, по якому йдуть пакети. Цільової вузол може і не давати необхідну інформацію.

        • -r Обхід маршрутних таблиць. Використовуйте це, коли ви підозрюєте наявність проблем маршрутизації, і пінг не може знайти маршрут до цільового вузла. Це працює тільки для вузлів, з якими можна безпосередньо зв'язатися без використання маршрутизаторів.

        • -s Розмір пакета. Змінити розмір пакета. Великі пакети повинні фрагментуватися.

        • -V Докладний результат. Відображати додаткові ICMP-пакети, які дають дуже докладну інформацію.

        • -f Лавинна розсилання. Відправляти пакети максимально швидко. Використовується для стрес-тесту продуктивності мережі, вам не слід використовувати цю опцію.

        • -l Попереднє завантаження. Відправляти попередньо завантажені пакети максимально швидко, а потім перейти в нормальний режим поведінки. Підійде для визначення кількості пакетів, які може швидко обробляти ваш маршрутизатор, що в свою чергу непогано для діагностики проблем, що виникають тільки з великими розмірами вікон TCP.

        • -? Допомога. Використовуйте цю опцію для того, щоб побачити повний список опцій команди Пінг, а також правильний синтаксис.


       • Коли вам знадобиться пінг? Як і у випадку інших діагностичних програм, краще всього використовувати його в робочій конфігурації для того, щоб зрозуміти, як він повинен працювати. Ви зможете перевірити пінг вашого ПК, якщо введете ping -c5 127.0.0.1 . Використовуйте пінг для перевірки вашого обладнання та конфігурації, коли ви вперше налаштовуєте ваш ПК, міняєте мережу, або якщо не працює перегляд інтернет-сторінок.