Як отримати новий IP адреса


Адреса Інтернет-протоколу (відомий просто як IP-адреса) являє собою ряд чисел, присвоєних будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Зазвичай, фігуруючи як розділена крапками група з 4 чисел, до 3 цифр кожна, ваш IP-адресу служить покажчиком щодо зв'язку вашого комп'ютера по мережі. З цією метою IP-адреса залишає свого роду паперовий слід, Який дозволяє відстежувати вашу інтернет-активність. Щоб уникнути цього, ви можете придбати новий IP-адресу, виконавши кілька кроків.

Кроки


Метод 1 з 2: Отримати новий IP-адресу в Windows


 1. Як отримати новий IP адреса
 2. Відкрийте вікно командного рядка. Зробіть це, натиснувши на кнопку Start, А потім вибравши Run.У вікні введіть cmd в текстовому полі та натисніть кнопку OK.

 3. Як отримати новий IP адреса
 4. Скиньте поточний IP-адреса комп'ютера. Щоб зробити це, введіть ipconfig / release у вікні командного рядка та натисніть Enter.

 5. Як отримати новий IP адреса
 6. Отримайте новий IP-адресу. Зробіть це, набравши ipconfig / renew iв вікні командного рядка і натиснувши Enter. Це має призначити комп'ютеру новий IP-адресу, який буде відрізнятися від попереднього адреси.

 7. Вимкніть та увімкніть живлення модему. Якщо перераховані вище заходи не працюють, ви можете спробувати оновити IP-адреса шляхом включення / виключення живлення модему. Вимкніть комп'ютер і модем (і маршрутизатор, якщо у вас є). Зачекайте не менше 5 хвилин, потім включите все назад. Якщо ваш комп'ютер налаштований на отримання IP-адреса динамічно (швидше за все конфігурації), вам має бути присвоєний новий IP-адресу автоматично

 8. Переконайтеся, що ваш IP-адреса змінилася. Щоб зробити це, ви можете зайти на інші сайти, які повідомлять вам ваш IP-адресу.

Метод 2 з 2: Отримати новий IP-адресу в Mac

 1. Відкрийте меню System Preferences. Зробіть це, або клацнувши по значку System Preferences на панелі Dock, або натиснувши на логотип Apple на панелі завдань і вибравши System Preferences.

 2. Відкрийте меню Network. Натисніть на значок Network в меню System Preferences, а потім виберіть тип з'єднання в лівій панелі.

 3. Відкрийте меню Advanced. Після вибору типу підключення, натисніть кнопку з написом Advanced. У меню, натисніть на вкладку з текстом TCP / IP.

 4. Оновлення свій IP-адресу. Зробіть це, натиснувши на кнопку з написом Renew DHCP Lease. Ви повинні побачити змінений IP-адресу (вказаний зліва від кнопки). Після того, як він змінився, натисніть кнопку OKі закрийте меню System Preferences.

Поради

 • Можливо, вам доведеться звернутися до постачальника послуг.

 • Якщо ви підключені до інтернету через бездротовий маршрутизатор, ви зможете оновити свою IP-адресу через екран входу маршрутизатора.

 • Взагалі кажучи, за допомогою методу вище можна змінити тільки свій IP на новий в тому ж сегменті мережі. Отже, якщо вам потрібен реальний новий IP-адресу, щоб обійти брандмауер, ви можете спробувати доступ до мережі через проксі-сервер замість того, щоб отримувати новий IP-адресу.

Що вам знадобиться

 • Комп'ютер

 • Модем