Як видалити MystartIncredibarCom


MyStart Incredibar - це шкідлива програма, яка може повністю зіпсувати вам насолоду від використання Інтернет. На жаль, позбутися її простим кліком на Видалити не вдасться. Щоб повністю видалити MyStart Incredibar зі свого комп'ютера, дотримуйтесь нашому керівництву.

Кроки


Метод 1 з 5: Видалення панелі інструментів


 1. Відкрийте Панель управління. Натисніть Пуск і в меню виберіть Панель управління. У розділі Програми клацніть по Видалити програми. У Windows XP виберіть Установка / Видалення програм. Переконайтеся, що всі браузери закриті.
  • У Windows 8 натисніть кнопку Windows + X і виберіть Програми та компоненти.


  • У списку програм шукайте Incredibar і Web Assistant. Насправді, Incredibar встановлений як дві окремі програми, обов'язково видаліть обидві (видалення однієї не дасть результату).
   • Incredibar може називатися Incredibar Games, Incredibar Music або Incredibar Essentials.


   • Видалення програм. Виберіть програми у списку та натисніть Видалити / Деінсталювати. Цим ви видалите панель інструментів, але вам все ще потрібно видалити її з браузера, яким ви користуєтеся.

   Метод 2 з 5: Видалення налаштувань MyStart з Internet Explorer

   1. Видалення пошукової служби MyStart. Натисніть на іконку шестерня в правому верхньому куті. У меню виберіть Надбудови. У лівій частині вікна, що з'явилося виберіть Служби пошуку. Видаліть зі списку MyStart Search і Incredibar. Обов'язково видаліть обидва пункти.

   2. Зміна домашньої сторінки на попередню. Натисніть ще раз на іконку шестерня і виберіть Властивості оглядача. На вкладці Загальні видаліть адреси MyStart з розділу Домашня сторінка і введіть ту, яку віддаєте перевагу. Щоб зберегти зміни, натисніть Застосувати.

   3. Видалення даних браузера. На вкладці Загальні у властивостях браузера в розділі Історія перегляду натисніть кнопку Видалити. Цим ви видалите дані користувача типу cookie, Які відносяться до MyStart.

   Метод 3 з 5: Видалення налаштувань MyStart Settings з Firefox

   1. Видалення панелі інструментів. Клацніть по меню Firefox і виберіть Доповнення. У вікні Доповнення клацніть по Розширення. У списку поруч із MyStart toolbar натисніть на кнопку Видалити.

   2. Видалення пошукової служби MyStart. Натисніть на іконку пошукової служби поряд з полем пошуку браузера Firefox. У меню виберіть Управління пошуковими системами .... Клацніть по MyStart Search і натисніть кнопку Видалити.

   3. Зміна домашньої сторінки на попередню. Натисніть на меню Firefox і виберіть Налаштування. Виберіть вкладку Основні. У полі Домашня сторінка введіть адресу бажаної домашньої сторінки.

   4. Скидання налаштувань. Введіть в адресному рядку about :: config і натисніть Enter. Підтвердіть, що ви хочете продовжити, і потім введіть mystart в поле пошуку, яке з'явилося. З'явиться список налаштувань, які були змінені MyStart. Правою кнопкою миші по кожному і натисніть Скинути.

   5. Видалення даних браузера. Натисніть на меню Firefox, перемістіть мишу на пункт Журнал і виберіть Стерти недавню історію .... У вікні, яке відкрилося, виберіть період часу на Всі і переконайтеся, що відзначені пункти Кукі, Кеш і Журнал відвідувань і завантажень. Натисніть на кнопку Очистити зараз.

   Метод 4 з 5: Видалення налаштувань MyStart з Chrome

   1. Вилучили розширення Incredibar. Натисніть на кнопку Налаштування і керування Google Chrome, Яка знаходиться у верхньому правому куті вікна. Вона виглядає як 3 горизонтальні лінії. Виберіть Інструменти, Потім - Розширення. Знайдіть запис Incredibar і натисніть на іконку сміттєвого бака, щоб видалити його.

   2. Видалення пошукової служби MyStart. Натисніть ще раз на кнопку Налаштування і керування Google Chrome і виберіть Налаштування. У розділі Пошук клацніть по Управління пошуковими системами. Виберіть будь-яку іншу пошукову систему і натисніть кнопку Використовувати за замовчуванням. Як тільки MyStart перестане бути пошуковою системою за замовчуванням, ви зможете вибрати цей запис і натиснути кнопку "X" для її видалення.

   3. Видалення даних браузера. Натисніть на кнопку Налаштування і керування Google Chrome і виберіть Історія. Вгорі списку натисніть на кнопку Очистити історію. Переконайтеся, що обрані пункти Очистити файли cookie та інші дані із сайтів і плагінів, Очистити кеш і Очистити історію переглядів, А також виберіть період - за весь час. Для видалення натисніть на кнопку Очистити історію.

   Метод 5 з 5: Видалення записів MyStart з реєстру

   1. Відкрийте редактор реєстру. Натисніть на Пуск і потім - Виконати. Введіть regedit в поле і натисніть Виконати. Відкриється редактор реєстру. Будьте обережні, щоб не видалити нічого, в чому ви не впевнені. Це може вплинути на нормальну роботу системи.
    • У Windows 8 натисніть одночасно кнопку Windows і X, потім виберіть Виконати. Введіть regedit.


    • Знайдіть записи MyStart. Записи MyStart і Incredibar розташовані в кількох місцях регістру. Знайдіть такі записи в HKEY_CURRENT_USER і HKEY_LOCAL_MACHINE:
     HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Conduit \ RevertSettings http://mystart.Incredibar.com?a=1ex6GUYANIci = 38
     HKEY_CURRENT_USER \ Software \ IM \ 38 PPD
     HKEY_CURRENT_USER \ Software \ ImInstaller \ Incredibar
     HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Incredibar
     HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Incredibar-Games_EN
     HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main StartPage http://mystart.Incredibar.com?a=1ex6GUYANIci = 38
     HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Conduit \ Toolbars Incredibar-Games EN Toolbar
     HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Incredibar-Games_EN \ toolbar
     HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Internet Explorer \ Toolbar Incredibar-Games EN Toolbar
     HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ Incredibar-Games EN Toolbar

    • Видаліть записи. Щоб видалити записи, клацніть по них правою кнопкою миші і виберіть Видалити. Може бути запитане підтвердження видалення. Повторіть дію для кожного запису.