Як встановити SSL сертифікат


SSL-сертифікат - це, по суті, унікальна цифровий підпис для вашого сайту. Це необхідно для організації захищеного з'єднання між клієнтом і сервером. Такий підхід важливий при передачі конфіденційної інформації та проведенні фінансових операцій (інтернет-магазини, банки і т.д.). Дана стаття підкаже вам шляхи установки готових сертифікатів на ваш сервер.

Кроки


Метод 1 з 4: Apache


 1. Насамперед потрібно скопіювати файли SSL-сертифікатів на ваш сервер.

 2. Далі знайдіть файл конфігурації Apache для редагування. Найчастіше такі файли конфігурації зберігаються в / Etc / httpd. Основний файл конфігурації зазвичай називається httpd.conf. Але іноді блоки lt; VirtualHostgt; можуть перебувати в нижній частині файлу httpd.conf. Може бути й так, що ви можете знайти блоки lt; VirtualHostgt; окремо під директорією, наприклад /etc/httpd/vhosts.d/, або / Etc / httpd / sites /, або у файлі з назвою ssl.conf.
  • Якщо ви відкриваєте файл у текстовому редакторі, переконайтеся в наявності блоків lt; VirtualHostgt;, які містять настройки Apache.


  • Створіть блоки lt; VirtualHostgt; для підключення SSL-з'єднання. Ось приклад віртуального хоста для SSL-з'єднання. Частини, виділені жирним, повинні бути додані в SSL конфігурацію:
   • lt; VirtualHost 192.168.0.1:443gt;
    DocumentRoot / var / www / html2
    ServerName www.yourdomain.com
    SSLEngine on
    SSLCertificateFile /path/to/your_domain_name.crt
    SSLCertificateKeyFile /path/to/your_private.key
    SSLCertificateChainFile /path/to/root.crt

    lt; / VirtualHostgt;

   • Виправте імена файлів згідно файлам сертифікатів:
    • SSLCertificateFile - Файл вашого сертифіката (наприклад: your_domain_name.crt).
     SSLCertificateKeyFile - Файл ключа, створеного при генерації CSR.
     SSLCertificateChainFile - Файл кореневого сертифікату.    • Перевірте конфігурацію Apache до перезапуску. Краще перевірити файли конфігурації Apache на помилки до перезапуску, тому що Apache не запуститься заново, якщо в файлах конфігурації будуть синтаксичні помилки.
     • Використовуйте команду:
      apachectl configtest


     • Перезапустіть Apache. Більшість версій використовують команди:
      apachectlp stop
      apachectl startssl

     • Протестуйте ваш сертифікат. Використовуйте різні браузери. Замість протоколу http: // заходите через https: //.

     Метод 2 з 4: Internet Information Services (IIS)

     1. Запустіть IIS. Далі зліва виберіть потрібний сервер і в центральному меню в розділі Security виберіть Server Certificates.

     2. У правому меню виберіть Complete Certificate Request. У вікні завантажте потрібний сертифікат і введіть ім'я (потрібно вам, щоб легко ідентифікувати сертифікат). Натисніть ОК.

     3. Далі необхідно встановити сертифікат на веб-сайт. У лівому меню виберіть потрібний сервер і в розділі Sites виберіть сайт, для якого оформлявся сертифікат. У правому меню натисніть на Bindings.

     4. У вікні Site Bindings натисніть Add... В меню Type виберіть https. В меню IP address повинен бути IP адресу сайту або All Unassigned. Порт, через який трафік буде зашифрований за допомогою SSL за замовчуванням 443. У полі SSL Certificate треба вказати точне ім'я сертифіката, який ви встановили. Натисніть ОК.

     5. Перезавантажте IIS-сервер. Виконайте команду в полі Виконати (Win + R):
      IISREset

     6. Протестуйте ваш сертифікат.

     Метод 3 з 4: Exchange

     1. Для початку скопіюйте сертифікат на сервер Exchange. Потім відкрийте консоль управління Exchange (Exchange Management Console).

     2. Зайдіть в Manage Databases, потім в Server configuration. Виберіть ваш сертифікат з меню в центрі і натисніть на Complete Pending Request (Меню Actions).

     3. Відкрийте файл вашого сертифіката. Далі натисніть Open gt; Complete.
      • Якщо програма видасть помилку The source data is corrupted or not properly Base64 encoded - ігноруйте її.


      • Поверніться до консолі керування Exchange і натисніть Assign Services to Certificate. Виберіть ваш сервер і натисніть Next.

      • Тепер виберіть сервіси, які повинні бути захищені сертифікатом і натисніть Next gt; Assign gt; Finish.

      Метод 4 з 4: cPanel

      1. Увійдіть в панель управління cPanel. Знайдіть і натисніть SSL / TLS Manager. Натисніть на Generate, view, upload, or delete SSL certificates.

      2. Під Upload a New Certificate натисніть кнопку Browse і завантажте свій сертифікат або вставте його вміст в поле Paste the crt below.
       • Скопійовані повинні бути також теги BEGIN і END. Натисніть Upload.


       • Натисніть Go Back і Return to SSL Manager. Натисніть Setup a SSL certificate to work with your site.

       • Виберіть потрібний домен в меню Domain. У полі Ca Bundle вставте вміст проміжного сертифіката. Натисніть Install Certificate.