Як вигадати пароль, який важко зламати


Прості паролі піддають Вашу безпеку в мережі і всю Вашу інформацію ризику. Ви будете здивовані дізнавшись, скільки людей використовують легкі для злому паролі.

Недавнє дослідження 10 000 користувачів електронної пошти, блогів та ICQ показали, що "123456" - найпоширеніший пароль. Така безмозка комбінація використовувалася 64 рази.

42% паролів використовували малі літери алфавіту і тільки 6% змішували алфавітно-цифрові та інші символи.

На щастя, є кілька простих правил, яким Ви можете слідувати для створення складних паролів, які важко зламати, щоб захистити себе у Всесвітній павутині.

1.


Знайте, що не треба робити. Найпростіші паролі де: занадто мало цифр, усі малі літери або легко вгадуються слово або ім'я.

2.


Виберете пароль хоча б з 8 знаками. Він повинен являти собою набір цифр, великих і малих літер.

3.

Не використовуйте імена або числа, які можна легко зв'язати з Вами. Ніяких імен Ваших дітей, кличок домашніх тварин, адрес, номерів телефонів, дати народження або інших пов'язаних з особистістю слів.

4.

Використовуйте для створення паролів методи, які, здається, не мають ніякого сенсу. Візьміть пропозицію, яка можете запам'ятати. Воно повинно містити деякі числа. Деякі зі слів у реченні повинні починатися з великої літери. Наприклад: "До 5 років Марина могла надрукувати 48 слів на хвилину" Як пароль пропозиція звучить так: "К5гМмн48свм"

Як приклад від Microsoft: "Моєму синові Едіку близько 3 років" - "МсЕо3г" Або для для ще більшої впевненості використовуйте символи, які могли б замінити букви - "М $ Е03г"
{LikeAndRead}

5.

Виберете фразу для ефективного пароля. Наприклад "лугові собачки" Якщо деякі з букв у фразі будуть заголовними, буде ще краще: "Лугові собачки". Замість букв, так само, можна використовувати цифри: "луГ0вие с0Ба4кі"{/LikeAndRead}