Як в Gmail додати адреси електронної пошти в чорний список


Іноді буває, що від деяких людей ми не хочемо нічого чути і отримувати. Незважаючи на те, що ми можемо не читати їхні листи, найкраще їх взагалі не бачити! Наступні кроки дозволять Вам заблокувати електронні поштові скриньки, щоб не отримувати від них небажану кореспонденцію.

1.


Визначте електронні адреси, які Вам потрібно заблокувати. Зробити це досить просто. Будь то компанія, від розсилки якій Ви відписалися, але вони продовжують докучати Вас листами, або людина, яка не хоче залишити Вас у спокої, просто складіть список адрес їх поштових скриньок.

2.


Зайдіть в свою поштову скриньку. У даному прикладі ми розглядаємо сервіс Gmail, проте інші поштові сервіси мають аналогічні функції. У поштовій скриньці, біля рядка пошуку Google є дві кнопки (посилання) - "Показати параметри пошуку" і "Створити фільтр". Клацніть по кнопці "Створити фільтр".

3.

Відкриється панель створення фільтра. У ній будуть наступні поля "від кого", "кому", "тема", "містить слова", "не містить". Можете заповнити поля, які будуть відбирати вхідні листи за відповідними фільтрам. Однак, листи від різних відправників можуть містити одні й ті ж слова, тому помилково можуть бути заблоковані потрібні Вам листа. Щоб цього уникнути, кращим способом буде вказати адресу поштової скриньки в полі "від кого". Ввівши необхідні дані, натисніть кнопку "Далі". З'явиться вікно, де Вам необхідно вибрати потрібну дію, яке застосовуватиметься до листів даного відправника. У нашому випадку краще вибрати варіант "видалити". Щоб зберегти створений фільтр, натисніть кнопку "створити фільтр".

4.

На даному етапі Вам необхідно повторити пункти 2 і 3 для кожної адреси, який Ви хочете заблокувати. На жаль, не всі безкоштовні поштові сервіси офіційно дозволяють блокувати кореспонденцію, тому кращий спосіб - створення фільтрів.
{/LikeAndRead}