Як відновити Outlook Express


Outlook Express встановлений на всіх комп'ютерах з операційною системою Windows, починаючи з Internet Explorer версії 4.0 і аж до версії 6.0 (Windows Vista). Outlook Express - це веб-додаток для роботи з електронною поштою, схоже на Microsoft Outlook, хоча і з меншою функціональністю. Outlook Express містить знайомі всім користувачам Microsoft панелі і інші інструменти. Якщо на вашому комп'ютері Outlook Express не працює так, як потрібно, або зовсім не запускається, треба знати, що програму для роботи з електронною поштою можна відновити.

1.


Якщо Outlook Express працює повільно, не відповідає або не запускається, закрийте його і вимкніть комп'ютер. Перезавантаження системи часто здатна виправити виниклі проблеми. Коли комп'ютер вимкнеться, увімкніть його знову і відкрийте Outlook Express.

2.


Очистіть тимчасові файли Internet Explorer. Якщо ці файли будуть пошкоджені, у програми Outlook Express можуть виникнути проблеми при відображенні повідомлень. Відкрийте нове вікно Internet Explorer і клацніть на пункті меню «Сервис». Виберіть "Властивості оглядача" і натисніть "Видалити файли". У вікні, попередження натисніть кнопку "Так", підтвердивши тим самим, що ці файли дійсно потрібно видалити.

3.

Видаліть всі підозрілі повідомлення. Зверніть увагу на електронні листи, що прийшли від невідомих вам відправників або які мають не очікувані вами вкладення. По можливості видаляйте такі файли до їх відкриття, а потім обов'язково очищайте кошик. Пошкоджені або заражені файли можу привести до серйозних проблем з Outlook Express.

4.

Перевірте комп'ютер на віруси. Повідомлення електронної пошти є одним з найбільш поширених носіїв вірусів, тому регулярно оновлюйте антивірусну програму і частіше скануйте комп'ютер. Якщо ваш антивірус може перевіряти вхідні листи на предмет зараження їх вірусами, переконайтеся, що вона задіяна.
{LikeAndRead}

5.

Запустіть System File Checker. Ця програма перевірить наявність пошкоджених файлів в Outlook Express, Internet Explorer та інших програмах Microsoft. Щоб запустити програму, натисніть кнопку «Пуск» і клацніть «Виконати ...». У вікні, введіть «sfc / scannow» (без лапок). Натисніть «ОК». Дотримуйтесь інструкцій, і перезавантажте комп'ютер, коли буде завершена перевірка системних файлів.
{/LikeAndRead}