Як відновити архів Outlook


Microsoft Outlook - це персональний диспетчер інформації, який використовується в основному в якості поштового сервісу, проте крім цього програма має Диспетчер завдань, Диспетчер контактів, а також журнал, календар і функцію перегляду веб-сторінок. Outlook можна використовувати в поєднанні з Microsoft Office SharePoint Server і Microsoft Exchange Server, або як окремий додаток. Користувачі Outlook можуть архівувати свої повідомлення, щоб їх поштові скриньки працювали швидко і ефективно. Архівація повідомлень значно полегшує пошук листів, а ці повідомлення можна легко відновити в будь-який момент.

1.


Клацніть меню "Файл", розташоване у верхній частині екрана. Виберіть «Імпорт та експорт» з спадаючого меню.

2.


Клацніть «Імпорт з іншої програми або файлу», а потім виберіть "Далі".

3.

Клацніть «Файл з особистої папки (. Pst)», а потім виберіть "Далі".

4.

Знайдіть вікно «Імпорт файлу» і замініть «backup.pst» на ім'я архівного файлу, з якого ви збираєтеся імпортувати повідомлення. Клацніть кнопку «Далі».
{LikeAndRead}

5.

Виберіть папку, з якої ви хочете імпортувати повідомлення. Якщо ви хочете імпортувати також підпапки, клацніть «Включити вкладені папки». Виберіть тип дій Outlook по відношенню до повторюваних елементів.

6.

Виберіть «Імпортувати елементи в одну папку», а потім виберіть папки, що мають ті ж імена, що й папки, з яких ви імпортуєте повідомлення. Клацніть «Завершити», щоб відновити архівірувані повідомлення.
{/LikeAndRead}