Як зупинити розсилку спаму


Спам є величезною проблемою для користувачів Інтернету, тому дуже важливо вчасно позбутися від нього. Спам забирає багато часу, сприяє поширенню вірусів і може сповільнити роботу комп'ютера і знизити швидкість підключення до Інтернету. Законодавці суворо карають спамерів, однак зупинити нескінченний потік спаму в глобальному масштабі дуже складно. Тим не менш, в індивідуальному порядку можна вжити ряд заходів, які допоможуть значно знизити обсяг одержуваного спаму.

1.


Відпишіться від розсилок. У кожному листі від відповідної компанії міститься посилання на відмову від розсилки листів. Клацніть посилання і дотримуйтесь подальших інструкцій.

2.


Не ставте адресу своєї електронної пошти де попало. Ніколи не вказуйте свою адресу у вільному доступі. Якщо вам потрібно вказати свою адресу електронної пошти, пишіть його в такому вигляді: логінсобакамейлточкару. Завдяки цьому спамерські програми не зможуть записати вашу адресу і включити його в спам-лист.

3.

Створіть нову адресу електронної пошти та дотримуйтеся обережності, коли повідомляєте його. Іноді буває вже пізно, і ваш адреса вже поширився по всьому Інтернету і незліченним спам-листів. Можна завести безкоштовну поштову скриньку на таких ресурсах як Google або Mail.ru.

4.

Використовуйте Postini чи іншій спам-фільтр. Фільтри, що надаються поруч провайдерів електронної пошти, часто коштують менше долара на місяць і здатні видаляти величезна кількість спаму. Можна також використовувати програму читання електронної пошти з вбудованими спам-фільтрами, наприклад, Mozilla Thunderbird.
{LikeAndRead}

5.

Не відповідайте на випадкові повідомлення, щоб відписатися від розсилки. Іноді спамери розсилають листи по випадкових адресами, не знаючи навіть, чи існують вони. У таких випадках вони залишають запит на відмову від розсилки, щоб перевірити справжність адрес.

6.

Використовуйте поштові фільтри, що працюють за схемою «запит-відповідь». Ці фільтри блокують всі листи і відправляють авторам повідомлення з проханням відповісти. Якщо автор листа відповідає, то лист пропускається, а наступні листи приймаються автоматично. Правда, це буде коштувати кілька доларів на місяць, а деякі автори нормальних листів можуть не захотіти відповісти на запити фільтрів.

7.

Заведіть окрему поштову скриньку для заповнення анкет та інших бланків. Якщо вам потрібно вказати адресу електронної пошти в анкеті або заяві, але при цьому ви хочете уникнути спаму від компанії, вказуйте свій альтернативний адресу, створений вами спеціально для цих цілей.
{/LikeAndRead}