Як створити PST-файл


Файл особистих папок (PST-файл) містить всю вашу електронну пошту Microsoft Outlook. Створіть PST-файл, якщо захочете зробити резервну копію електронної пошти та її архів на випадок поломки жорсткого диска або пошкодження програмного забезпечення. Користувач електронної пошти Microsoft Outlook автоматично копіює свої дані в PST-файл. Ви можете зберегти цей файл в папку на жорсткому диску або перенести його на зовнішні носії, такі як DVD або компакт-диск, щоб зберегти його у випадку надзвичайної ситуації.

1.


Відкрийте Microsoft Outlook і увійдіть у свій обліковий запис електронної пошти. Натисніть кнопку "Файл" і виберіть "Імпорт та експорт» з пунктів меню. Відкриється нове вікно, в якому можна почати процес експорту.

2.


Виберіть «Експорт у файл" і натисніть кнопку "Далі". Виберіть все необхідне з папок вхідних повідомлень, які потрібно експортувати. Також ви можете вибрати основну папку вхідні повідомлень і встановити прапорець "Включити вкладені папки". Натисніть «Далі».

3.

Натисніть кнопку «Огляд», щоб вибрати місце для папки на вашому жорсткому диску. Якщо виявиться при копіюванні, що резервна копія вже існує для цього облікового запису, натисніть в опціях дублювання. Наприклад, виберіть пункт «Не експортувати дублікати», щоб уникнути дублювання експортованих повідомлень електронної пошти. Натисніть «Далі».

4.

Натисніть кнопку "Готово" для завершення роботи і створіть PST-файл на вашому жорсткому диску.
{/LikeAndRead}