Як очистити історію в Google


Дана інструкція описує, як очистити історію запитів в Goggle у поле пошуку на панелі інструментів, а також у веб-браузері.

Виконавши всі описані дії, ви видалите всі збережені раніше пошукові запити і відвідані інтернет-сторінки.

1.


Щоб очистити історію Google в Internet Explorer, розкрийте меню "Сервіс" і виберіть "Налаштування". Відкрийте вкладку "Загальні" і натисніть кнопку "Видалити". У розпочатому новому меню клацніть «Так». В результаті при новому пошуку Google вже не відображатиме результати попередніх запитів.

2.


Щоб очистити історію Google в Firefox, відкрийте меню "Інструменти" і виберіть "Налаштування". Тепер зайдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть «Очистити вашу недавню історію». Переконайтеся, що поставили прапорець «Журнал форм і пошуку", і натисніть "Очистити зараз".

3.

Якщо у вашого браузера (Firefox або Internet Explorer) встановлена панель інструментів Google, натисніть на логотип Google, розташований у лівій частині панелі. У розпочатому випадаючому меню виберіть пункт "Очистити історію». У результаті буде очищена вся історія запитів, і попередні результати вже не будуть показуватися в наступних пошуках за допомогою панелі.
{/LikeAndRead}