Як користуватися Google


Google - найпопулярніша у світі пошукова система, якій до того ж легко навчитися користуватися. Чи проводите ви дослідження, шукайте Чи телефонний довідник або просто хочете знайти якесь місце на карті, Google влаштований таким чином, щоб зробити перегляд сторінок в інтернеті ефективним. Завдяки тому, що на Google відсутня реклама, ви можете знайти необхідну інформацію, просто ввівши ключове слово в стоку пошуку. Ця стаття присвячена тому, як почати користуватися Google.

1.


Зареєструйтесь на Google, так вам відразу будуть доступні всі сервіси Google: електронна пошта, календар, блокнот і т.д.

2.


Почніть з простого пошуку, для цього зайдіть на головну сторінку Google.

3.

Для того щоб почати пошук введіть ключові слова в рядок пошуку і натисніть "Пошук в Google" або "Мені пощастить», щоб перейти на сторінку, обрану Google.

4.

Скористайтеся «розширений пошук». Розширений пошук Google допоможе звузити результати пошуку і відсіяти непотрібну інформацію. За допомогою цього сервісу ви можете задати пошук певних слів, прибрати небажані слова або шукати комбінацію певних слів.
{LikeAndRead}

5.

Завантажте «Панель інструментів», це відкриє доступ до рядка пошуку Google, і вам не доведеться щоразу вводити адресу сайту Google, щоб почати пошук.

6.

Щоб отримати додаткові підказки скористайтеся "провідником" Google, цей інтерактивний он-лайн помічник надасть вам огляд всіх сервісів і дасть поради, як шукати інформацію в Google.
{/LikeAndRead}