Як перевірити зворотні посилання


Знання того, як перевірити зворотні посилання, дасть вам ключову інформацію про те, на яких сайтах є посилання на ваш сайт або ваші публікації. Чим більше буде зворотних посилань на ваш сайт, тим потенційно більший буде у нього трафік, ранг і, як наслідок, ваш заробіток.

1.


Перейдіть на головну сторінку Яндекса або на головну сторінку Google. Скопіюйте та вставте в пошуковий рядок адресу, який ви перевіряєте. У результатах пошуку з'явиться оригінальний сайт і всі сайти, які на нього посилаються. Такий пошук дуже просто, але він не дозволяє знайти всі сайти, на яких є посилання на ваш сайт.

2.


Зайдіть на головну сторінку Yahoo і введіть «link:", далі доменне ім'я вашого сайту. Не вставляйте пробілів між двокрапкою і доменним ім'ям. В результаті відкриється Yahoo Site Explorer, який покаже вам всі «вхідні посилання» (інакше - зворотні) на ваш сайт або статтю. Або можете відкрити Yahoo Site Explorer безпосередньо, для цього введіть у рядку адреси наступний URL: http://siteexplorer.search.yahoo.com/

3.

Перейдіть на домашню сторінку Google, введіть «link:», натисніть пробіл, скопіюйте і вставте доменне ім'я вашого сайту. Між пропуском і URL потрібно обов'язково вставити пробіл, інакше пошук не спрацює. З'явиться список з вихідного сайту та інших сайтів, що містять зворотні посилання на нього.
{LikeAndRead}

5.

Відкрийте Google Webmaster Central, розташований під адресою: http://www.google.com/webmasters/. Створіть обліковий запис або увійти в систему за допомогою облікового запису електронної пошти Google. Коли ввійдете в систему, введіть свій URL, Google Webmaster покаже інформацію про зворотні посилання. Щоб побачити результати, вам доведеться якийсь час почекати - Google проведе процес верифікації, якою повинен буде підтвердити ваше володіння сайтом.
{/LikeAndRead}