Як стерти інформацію про Ваш минулому


Чи бувало у Вас почуття, що за Вами хтось спостерігає? У 1949 році Джордж Оруелл представив нам Великого Брата. У романі «1984» диктатор стежив за всіма через екрани телевізора

Сьогодні, телеекрани - це широкоформатні монітори, в які ми дивимося кожен день. Наше життя - окремі байти інформації в мобільних телефонах, комп'ютерах і екранах телебачення. До Вашої імені прикріплена незавидна картинка або елегантний коментар. Шматочки нас залишені на інтернет-сторінках і в соціальних мережах.


Прийшов час повернути вашу особистість самого себе. Чи хочете Ви повернути приватність, яка існувала до Інтернету? Почніть нове життя і зітріть цифрове минуле.

1.


Пошукайте своє ім'я в пошуковиках.
Навіть з новими конкурентами, Google є найбільшим пошуковиком. Використовуйте його, щоб знайти згадки своїх імені та прізвища. Так само спробуйте і інші пошуковики.

2.


У соціальних мережах використовуйте налаштування приватності.
Витратьте час і збільште рівні приватності у використовуваних соціальних мережах. Залиште доступ до Ваших фотографій і коментарями тільки родині та друзям.

Для тих з нас, хто звик використовувати Google, вони нещодавно відкрили приладову панель, де ми можемо налаштувати рівень приватність нашого аккаунта.

3.

Приберіть своє прізвище з фотографій.
З новою можливістю Facebook розпізнавати обличчя, друзі відзначають будь-якого у своїх фотоальбомах. І поки ця функція робить розпізнавання осіб на фотографіях простіше, вона ж і полегшує пошук інформації про Вас. Попросіть друзів прибрати Вашу прізвище з фотографій. Якщо у Вас незвичайне ім'я, запропонуйте їм використовувати замість нього Ваше прізвисько.

4.

Подайте запит про видалення інформації в Google.
Коли Ви видаляєте сторіночку, Google все ще індексує її. Цього збереження достатньо, щоб, використовуючи сервіс Машини Часу, все ще мати доступ до Вашої інформації. Подайте запит в Google. Вони приберуть сторіночку повністю.
{LikeAndRead}

5.

Платіть, щоб тримати стерв'ятників подалі від Вас.
Ви можете знайти своє ім'я на публічному сайті «білих сторінок». Ваше ім'я, адресу, і іноді - номер домашнього телефону може бути у вільному доступі в сервісі Google Map. Компанії стверджують, що мають усі права для розміщення Вашої інформації у вільному доступі. Заплатіть їм, щоб вони прибрали Вас звідти.

6.

Видаліть всі реєстрації в соціальних мережах, що використовують Ваше ім'я та прізвище.
Це радикально, але може бути необхідним. Видаліть всі реєстрації. У наш час, коли показувати життя дуже популярно, це може стати звільненням себе від Інтернету.

7.

Стати анонімним.
Коли AOL домінував в Інтернеті в 90-ті, більшість користувачів мали анонімний профіль. Для тих, хто просто не може жити без соціальних мереж - створіть анонімний користувальницький профіль. Бути видимим всім в мережі зовсім не весело, особливо коли колеги по роботі, друзі та іноді члени сім'ї намагаються пограти у віртуальних сищиків. Додайте альтернативну сутність, яка буде відокремлювати Вашу справжню сутність від сутності в Інтернеті.

8.

Використовуйте Google Alert на Ваше ім'я.
Нарешті, після того, як Ви прийняли рішення, наскільки приватне життя Ви хочете мати, увімкніть функцію Google Alert на своє ім'я. Після цього, коли Ваше ім'я буде спливати в Інтернеті, Google буде посилати Вам повідомлення. Ви зможете приймати швидкі дії проти тих, хто не поважає Вашу приватне життя так само, як і Ви.
{/LikeAndRead}