Як через Bluetooth використовувати ваш мобільний телефон як модем


Не суть, чи перебуваєте ви в дорозі або у вашого інтернет-провайдера тимчасові складнощі, ви можете скористатися своїм мобільним телефоном з функцією Bluetooth як модем, щоб вийти в інтернет. Ви зможете виходити в інтернет з будь-якої точки світу, поки ваш телефон ловить сигнал, а Bluetooth на вашому телефоні і комп'ютері включений. З'єднати телефон і комп'ютер легко, для цього вам знадобиться встановити спеціальну програму для вашого телефону. Такий варіант з'єднання телефону і комп'ютера, що дозволяє використовувати загальний доступ до мережі, допоможе вам заощадити в порівнянні з тим, як якщо б ви підключали до інтернету телефон і ноутбук окремо.

1.


Завантажте з інтернету програму для підключення мобільного телефону до комп'ютера (так званий Bluetooth tethering). Пошукайте її на сайті виробника вашого телефону або на сайтах, де продається програмне забезпечення для телефонів, наприклад, Google Android Marketplace або Apple's Apps Store. Дотримуйтесь інструкцій до програми.

2.


Увімкніть Bluetooth на мобільному телефоні.

3.

Запустіть програму для підключення мобільного телефону до комп'ютера.

4.

Поверніть комп'ютер до «Bluetooth Discovery Mode» («Режим пошуку Bluetooth»). Коли Bluetooth-з'єднання телефону буде знайдено, виконайте підключення. Якщо буде потрібно, введіть PIN-код, якщо ви не змінювали заводських налаштувань, він буде «0000», якщо ви не упевнені щодо PIN-коду, зверніться до інструкції вашого телефону.
{LikeAndRead}

5.

Запустіть інтернет-браузер на вашому комп'ютері. Якщо у вас не виходить з'єднатися з мережею інтернет, перезавантажте телефон і комп'ютер і перевстановіть з'єднання.
{/LikeAndRead}