Як вибрати вино, яке вам сподобається


Не любите вино? Цілком може бути, що ви поки не знайшли сорт, який би вам сподобався. Існує безліч вин - солодкі і сухі, червоні і білі. Який же з сортів вам спробувати? Прочитайте наші поради, і зрозумієте, яке вино підійде саме вам.

1.


Пошукайте інформацію про основні групах вин і про те, які вина роблять з білого винограду, а які - з червоного. До основних груп вин відносяться: Мерло (Merlot), Каберне-Совіньйон (Cabernet Sauvignon), Шардоне (Chardonnay) і Піно-нуар (Pinot Noir).

2.


Відвідайте найближчий завод з виробництва вин. Таких заводів досить багато, і, крім того, ви отримаєте масу задоволення і дізнаєтеся безліч цікавих речей. Багато виноробні самі пропонують записатися на власні екскурсії по заводу і виноградникам. Ви зможете дізнатися багато нового про процеси виробництва різних сортів вин.

3.

Візьміть участь у дегустації вин. Багато заводів проводять подібні заходи. Це відмінний спосіб з'ясувати, яке вино вам сподобається. Кожне вино має свій власний смак, відтінок і аромат. Обов'язково зверніть увагу на те, як відрізняються присмак (букет), аромат і колір у різних груп вин.

4.

Почитайте про різних ступенях солодощі, танізаціі і кислотності вин. Таніни - це речовини, які роблять вино сухим і залишають у роті присмак чогось в'яжучого. Тобто, чим вище рівень танізаціі або кислотності, тим більш сухим буде вино. Багато червоні вина містять велику кількість танінів.
{LikeAndRead}

5.

Читайте етикетки. Купуючи вино в магазині, зверніть увагу, Мерло це чи Шардоне. Ви отримаєте уявлення про те, що ви купуєте. Існує безліч інших сортів вина, так що удачі вам у пошуках! Тим не менш, ви можете вибрати вино з найкрасивішою етикеткою або з помітною назвою.
{/LikeAndRead}