Як вибрати вино


Є багато різних видів доступних вин, і вибір ідеального вина може бути веселим і цікавим заняттям. Деякі вина поєднуються найкраще з певними видами продуктів, такими як червоне м'ясо або курка. Деякі вина рекомендуються до десерту, в той час як деякі з них краще вживати без усього. Ця стаття допоможе вам дізнатися, як правильно вибрати вино.

1.


Вирішіть, що ви плануєте подавати до столу поряд з вином. Якщо ви плануєте подати курку, індичку або рибу в якості основної страви, ймовірно, ви захочете вибрати біле вино, таке як хороше шардоне. Виберіть гарне червоне вино, таке як мерло, в доповненні до макаронних виробів, стейку або дичини. Вибір страви, якщо ви плануєте щось подавати, допоможе вам вибрати вид вина, який вам слід придбати. Це один із способів вибору вина.

2.


Ви шукаєте щось універсальне, щоб завжди тримати під рукою? Виберіть просте рожеве вино, наприклад Зінфандель, його можна пити просто так чи разом з їжею, це вино є досить універсальним, його можна пропонувати в будь-який час. Воно легке і солодке і чудово підходить для будь-якого випадку.

3.

Відвідайте дегустацію вин, це прекрасна можливість спробувати безліч різних вин за низькими цінами (або безкоштовно) і не обов'язково купувати цілу пляшку чого-небудь, що ви завжди хотіли спробувати, але що вам може не сподобатися. Винні заводи часто проводять дегустації вин, і як тільки ви знайдете те, яке вам сподобається, не забудьте забрати пляшку, перш ніж поїхати.

4.

Якщо ви сумніваєтеся, запитайте у вашої компанії, якщо у них особливі переваги. Деякі люди вважають за краще певні види вина, а деякі й зовсім не люблять їх. Запитавши думку ваших гостей, ви можете уникнути розчарування.
{/LikeAndRead}