Як вибрати гарне вино для птиці


Вважається, що з домашньою птицею добре поєднуються тільки білі вина. Як би то не було, на вибір відповідних сортів червоних вин для м'яса птиці впливають приправи, різні соуси і способи приготування.

1.


Заздалегідь враховуйте, як м'ясо птиці буде приготовлено, її натуральний вигляд і аромат. Спробуйте доповнити його ароматом вина або протиставити йому.

2.


До курки або індички, рясно приправленими спеціями, спробуйте запропонувати пряне вино, таке як напівсолодке піно бланко з префектури Ельзас, Франція. Це м'ясо також можна поєднувати з червоним бургундським з Франції чи піно нуар із США.

3.

Помірно приправлений спеціями курча в тонких, ніжних соусах добре поєднується з легкими, більш делікатними винами. У цю категорію потрапляє зовсім небагато молодих червоних вин, такі як біле сувенірс з долини Луари у Франції або піно-грі з Орегона, які, безсумнівно, припадуть вам до смаку.

4.

Спробуйте вино з більшою кислотністю, таке як італійське санджовезе, французьке бургундське біле або пінотаж з Південної Африки, з більш жирним, дорогим м'ясом птиці, наприклад, качиної грудкою.
{LikeAndRead}

5.

З будь-якими стравами смаженої птиці спробуйте ароматний димний рислінг з Франції, або вино, витримується в дубових бочках, наприклад, преміум напа шардоне.

6.

Спробуйте поєднання перепела або будь-який інший пернатої дичини з червоними або білими винами, що мають достатній відтінок землистий. Білі вина з холодних регіонів, такі як французьке шаблі або білі вина з Південної Австралії, а також вина, одержувані з винограду сорту Неббіоло, мають достатньо виражений відтінок землистий, і добре поєднуються з багатим ароматом смаженого фазана або молодого голуба. Неббіоло - найпоширеніший виноград передгірній області Італії. Також в даний час існують прекрасні виноградники Неббіоло в Каліфорнії.

7.

Згадайте ці приклади, коли будете купувати вино.
{/LikeAndRead}