Як робити вино з ревеню


Ревінь належить до сімейства Rheum genus, яке налічує близько 60 видів. Але люди зазвичай використовують, в тому числі і для виготовлення вина, всього два з них: ревінь хвилястий (Rheum rhabarbarum) і ревінь чорноморський (Rheum rhaponticum), який іноді помилково називають хибним ревенем. Вино з ревеню можна використовувати як у чистому вигляді, так і для купажування. Нижче ви дізнаєтеся, як виготовити приблизно 4 літри такого вина.

Що для цього потрібно?

• 4 літри води
• 2,8-3,2 кілограма червоного ревеню
• 1 кілограм цукрового піску
• сік 2 великих лимонів
• 1 товчена таблетка піросульфіту натрію (харчова добавка Е223)
• 30 грамів обложеного крейди
• 1,5 чайні ложки дріжджового поживної речовини
• винні дріжджі «сотерн»

1.


Вимийте ревінь і поріжте його на шматочки по 1,25 сантиметра завдовжки. Розтлумачте їх стерилізованої товкачем (або, скажімо, бейсбольною битою) в ємності для основної ферментації. Розкришите таблетку піросульфіту натрію, розчиніть її в 4 літрах холодної води і залийте цим розчином товчений ревінь. Закрийте ємність і дайте їй постояти три дні, одноразово помішуючи вміст кожен день.

2.


Процідіть сусло крізь нейлоновий фільтр, вичавіть рідина з м'якоті. М'якоть викиньте, а рідина залийте назад в першу ємність.

3.

Для видалення з ревеню щавлевої кислоти додайте в ємність обкладена крейда. Це дуже важливий момент. Почекайте три години і знову перевірте рідину на смак. При необхідності додайте ще 15 грамів обложеного крейди. Тепер додайте в ємність всі перераховані вище інгредієнти і розмішуйте сусло до тих пір, поки весь цукор не розчиниться.

4.

Закрийте ємність і дозвольте їй простояти цілу ніч. Перелийте сусло в другу ємність для ферментації, встановіть там повітряний запор. Відлийте 0,5 літра рідини, щоб звільнити місце для піни, що утворюється. Почекайте 5-7 днів, поки процес ферментації не піде на спад, залийте зверху збережену рідина і встановіть повітряний запор.
{LikeAndRead}

5.

Поставте ємність в прохолодне місце і почекайте, поки вино стане не прозорим. Процідіть вино, знову встановіть повітряний запор і зробіть перепочинок. Повторюйте цю операцію ще двічі з інтервалом у 30 днів, після чого остаточно процідіть і розлийте вино по пляшках. Витримувати вино з ревеню не потрібно.
{/LikeAndRead}