Як насолоджуватися дешевим вином


Поняття "дешеве вино" - відносно. Для деяких Кагор є дешевим вином. Інші ж під цим словосполученням розуміють вино, яке коштує дешевше 500 рублів. У будь-якому випадку, враховуючи поточну економічну ситуацію на ринку, не дивно, що люди п'ють дешеве вино. Кількість продаваного вина збільшується, а ціна за пляшку знижується. Люди все ще насолоджуються вином, але витрачають на нього значно менше грошей.
Є кілька тонкощів, завдяки яким можна підкреслити найкращі якості дешевого вина, незалежно від того, яке значення цьому терміну ви надаєте.
Запам'ятайте абревіатуру ТВБ: Температура, Повітря, Бокал. Прочитайте інструкції для того, щоб зрозуміти, як ТВБ допоможе вам сповна насолодитися вашим дешевим вином.

1.


Насолоджуйтесь вином правильної температури.

Багато людей, що вживають вино, вірять, що червоне вино має бути кімнатної температури, а біле потрібно охолоджувати. Це вірно в теорії, але на практиці червоні вина зазвичай подають занадто теплими, а білі вина надто охолодженими. Щоб відчути найкращий смак вина, воно має вживатися при належній температурі, яка дозволяє йому повною мірою розкритися, а вам - відчути його букет.
Оптимальна температура для кожного вина залежить від сорту винограду і регіону, в якому він виріс. Нижче наведено кілька простих порад, які допоможуть поліпшити аромат дешевого вина:

- Світле, терпке вино треба подавати при температурі 8-10 ° C
- Для шампанського та ігристих вин найкраща температура 10-12 ° C
- Масляниста, насичене біле вино найкраще при 14-15 ° C
- Молоде, легке червоне вино мають подаватися при 15-17 ° C
- Темним, міцним червоним вином найкраще насолоджуватися при 16-19 ° C

2.


Насолоджуйтесь дешевим вином з належною аерацією.

Вино в дешевих пляшках повинно якийсь час "подихати". Якщо дати вину доступ до повітря, то це призводить до невеликого окисленню, в результаті чого вино стає більш витриманим за рахунок пом'якшення таннинов, а його смак набуває більш м'який і збалансований характер. Крім того, аерація вина знижує високий рівень вуглекислого газу, багато в чому характерний для дешевих вин, таким чином, дозволяючи істинному букету вийти на перший план, щоб ви змогли сповна насолодитися смаком вина.

В основному, дешевому провину необхідно довше піддаватися аерації. Цей процес може зайняти до двох годин. Періодично пробуючи вино, ви зрозумієте, коли воно буде готове до вживання.

Якщо просто відкрити пляшку вина і дати їй постояти, то це не додасть провину достатнього ефекту аерації. Вузьке горлечко пляшки не доставляє до вина необхідну кількість повітря. Важливо надати провину більший простір для насичення повітрям. Ось деякі прості способи, як провести аерацію вина:

- Акуратно і по колу наливайте вино в келих, даючи йому стікати по стінках келиха
- Налийте вино в келих, а потім перелийте його в інший бокал, і так кілька разів
- Збільште відстань між пляшкою і келихом (обережно, не розлийте)
- Налийте келих і дайте провину постояти годину або два, щоб воно повільно наситилося повітрям в келиху

3.

Насолоджуйтесь дешевим вином у правильному келиху.

Різноманітнимита спеціальні келихи для вина роблять його смак краще. Протягом багатьох років виробники келихів для вина вдосконалювали ідеальну форму і розмір келихів. Правильний келих направляє вино до необхідної чутливої зоні на мові і дозволяє букету вина досягти вашого носа. Різниця дійсно відчутна.

Найкраще насолоджуватися червоним вином у великих келихах з більш широкою формою. Менші келихи з слабкий ніжкою і обсягом краще підходять для білих вин, тому що вони концентрують аромат і зменшують площу насичення вина повітрям.

Якщо ви не хочете витрачати на келихи грошей більше, ніж ви витрачаєте на вино, то спробуйте багатофункціональні келихи для вина і тримайте ці підказкою в думці:

- Тримайте тільки два види келихів: великі для червоного вина і менші для білого вина
- Тримайте келих за ніжку, щоб уникнути нагріву вина температурою вашого тіла
- Використовуючи келих з короткою ніжкою, ставте його між ковтками - таким чином ви не будете нагрівати вино
- Наливайте червоне вино в келих до половини; зупиніться як тільки досягнете найбільш широкої частини, щоб забезпечити достатнє насичення повітрям і достатньо місця для циркуляції.

І не зловживайте алкоголем.

Ваше здоров'я!{/LikeAndRead}