Як підібрати хороше вино до яловичини


Вибираючи вино до яловичини, враховуйте також, які соуси будуть подані до страви, як воно було приготовлено і які приправи використовувалися.

1.


Враховуйте силу ароматів в самому блюді. Якщо страва має сильний аромат, то до нього потрібно підбирати міцне вино, якщо більш тонкий, то й вино має бути легким.

2.


Поєднуйте страви з сильним ароматом, наприклад, біфштекс з перцем - з вином, в ароматі якого присутні ноти чорного перцю. Краще всього, якщо це будуть вина сорту Гренаш з регіону Жігонда в долині Рони, Франція, з Шатонеф-дю-Пап і з іспанської провінції Ріоха.

3.

Для таких страв, як карпаччо з яловичини або стейк тартар, вибирайте вина з тонким ароматом червоного м'яса, наприклад Каберне Совіньон і Мерло. Також підійдуть вина з долини Напа і з провінції Бордо.

4.

Для таких м'ясних страв як стейк на грилі, вибирайте міцні, димні вина, такі як Бароло або Барбареско. До соковитому стейку також підходять смолисті вина Каберне Совіньон з долини Напа.
{LikeAndRead}

5.

До складних соусів вибирайте просте вино. Ви ж не хочете, щоб вино перебивало смак соусу і навпаки.

6.

Для тушкованої яловичини з великою кількістю спецій і трав, підберіть ароматне вино сорту Сіра з долини Рони, Кот Роті або центрального узбережжя Каліфорнії.
{/LikeAndRead}