Як купувати вино


Відчуваєте себе розгублено у винному відділі? Прочитайте кілька простих порад, як вибрати хорошу пляшку вина.

1.


Вибір вина між червоним і білим залежить від їжі, з якою ви збираєтеся його пити. Червоне вино найкраще підходить до червоного м'яса, макаронів під жирним соусом і м'ясних закусок. Білі вина вживають з куркою, рибою, морепродуктами, макаронами з легкими соусами і закусками. Для більшості сирів підійде і червоне, і біле вино. Хоча червоні вина зазвичай краще поєднуються з м'якими сирами.

2.


Вирішіть, яке вино ви хочете: сухе, насичене або більш легке і фруктове. Сухі вина краще підходять до других страв, а легкі вина можна подавати з закусками і десертами. Основні види червоних вин (від зрілих і насичених до легких) включають в себе каберне совіньон, Зінфандель, шираз, мерло, бургундське або піно нуар і к'янті. Основні білі вина (від сухих до легких і фруктових) включають в себе совіньон блан, піно блан, шардоне, шаблі, рейнське, шені блан і білий Зінфандель.

3.

Зверніть увагу на марочні вина і дату розливу. Червоні вина значно поліпшуються під час зберігання в пляшках. Тому, якщо є вибір, купіть вино як мінімум з трирічною витримкою. Смак білих вин поліпшується після одного-двох років у пляшці, тому віддавайте перевагу більш молодим марочним винам.

4.

Якщо ви все ще не можете зважитися, купіть напівсухе червоне вино типу мерло або бургундського трьох або більше років витримки, або напівсухе біле вино типу шардоне менше двох років витримки.
{/LikeAndRead}