Як побудувати піч для піци


У світі немає нічого краще свіжоспеченої піци зі спеціальної печі. Якщо у вас немає грошей для покупки такої печі або в будинку немає для неї місця, а форма для піци, яку ви недавно купили, розвалилася на частини всього після кількох використань, то в цій статті ви знайдете кілька порад про те, як перетворити свою духовку в піч для піци, витративши всього кілька рублів і взявши кілька деталей на складі металобрухту.

1.


Загляньте всередину духовки. Залежно від її моделі, ви повинні визначити, куди можна буде поставити необхідні форми для піци. Якщо вона гріє знизу, то їх потрібно ставити на саму нижню решітку, якщо зверху, то їх можна ставити біля основи духовки.

2.


Виміряйте довжину і ширину підстави духовки (або нижньої решітки). Запишіть ці значення на папері.

3.

Підіть у найближчий будівельний магазин і купіть неглазуровану керамічну або кам'яну плитку. Плитка повинна обов'язково бути неглазурованої, так як в глазурованому покритті часто містяться такі шкідливі речовини як свинець, який робить згубний вплив на продукти харчування. Вам потрібно купити плитку, яка буде за розміром точно як основа духовки, а її краї будуть підняті вгору на кілька сантиметрів. Так ви зможете зробити 3 з 4 стінок дорогою печі для піци, які можна побачити в піцеріях.

4.

Вставте плитку в духовку. Це дуже легко, так як після встановлення ви можете відразу приступити до приготування своєї піци. Зрештою ваші витрати будуть становити менше 300 рублів.{/LikeAndRead}