Як правильно підібрати вино до страви


Вибрати вино до страви не так вже складно, як намагаються нас переконати багато знавців. І до речі, володіючи лише базовими знаннями, ви виявите, що теж зможете підібрати ідеальне вино для фірмової страви або званої вечері.

1.


Вибираючи м'ясо і гарнір до столу, враховуйте їх сполучуваність з вином. Традиційні білі вина зазвичай подаються з білим м'ясом, рибою і білим або вершковим соусами, у той час як червоне вино, як правило, подається з червоним м'ясом і червоним або томатним соусами. Якщо ви подаєте біле м'ясо з червоним соусом або червоне м'ясо з білим соусом, просто визначитеся, щоб ви хотіли підкреслити: смак соусу або м'яса, від цього і відштовхуйтеся.

2.


Просто визначтеся, чи хочете ви, щоб вино доповнювало блюдо або контрастувало з ним. Вам також може допомогти знання основних термінів аромату вина: «сухість» має відношення до солодощі вина (у більш сухому вині менше цукру), «кислота» має відношення до кислотності (кислотність зазвичай використовується для опису білих вин), «танін» має відношення до гіркоти вина (зазвичай асоціюється з червоними винами) і «землистий» вина, яка властива курному, грибного аромату. На етикетці пляшки зазвичай є опис аромату вина.

3.

Допомогти у виборі вина до страви може книга про вино, співробітник винного магазину, кулінарна книга або ж ви самі можете спробувати вино. У багатьох виноробнях є дегустаційні зали або вам просто дозволять спробувати вино перед покупкою. І якщо ви все ще не впевнені, що вибране вино підійде до вашій страві, просто випробуйте його в поєднанні з стравою перед запрошеним вечерею або особливим заходом.
{/LikeAndRead}