Як приготувати вино з кульбаб


Вино з кульбаб - напій з дивно насиченим і тонким смаком. Щоб приготувати це вино, використовуйте тільки суцвіття кульбаби. До моменту, коли вино буде готове, пройде 10-11 місяців, але, у міру того як буде проходити більше часу, воно буде ставати ще краще.

Інгредієнти:

- 2,8 літра суцвіть кульбаб
- 3,8 літра фільтрованої води
- свіжовичавлений сік 4 апельсинів
- свіжовичавлений сік і цедра 1 лимона
- чверть чашки зацукрованого імбиру
- 23-літрове відро з кришкою - перша ємність
- Нейлонова тканина для фільтра
- 4,5 кг гранульованого підсолоджувача
- чайна ложка дріжджів
- дріжджі для шампанського
- 11,5-літрова сулія - друга ємність
- сифон зі шлангом
- перехідник
- пробки розміру 9
- прообкоупорочная машина

1.


Зберіть кульбабки в той день, в який збираєтеся почати приготування вина. Якщо ви зберете суцвіття вранці, квіти будуть максимально свіжими. Збирайте тільки ті суцвіття, які повністю розкрилися, і тільки в тих місцях, про які вам відомо, що їх не обробляють гербіцидами або іншими отрутами.

2.


Поставте воду кип'ятити.

3.

Поки вода закипає, підготуйте квітки кульбаби. Акуратно їх промийте і висушіть, розклавши на паперових рушниках. Видаліть у кульбаб зелене стебло і листя, щоб вино було солодше.

4.

Покладіть кульбаби, апельсиновий сік, лимонний сік, лимонну цедру і імбир в першу посудину і додайте киплячу воду. Накрийте зверху і залиште в такому вигляді на два дні. Помішуйте два рази на день.
{LikeAndRead}

5.

Пропустіть рідина крізь фільтр і знову нагрійте її до кипіння. Додайте підсолоджувач, помішуйте, поки він не розчиниться. Дозвольте рідини охолонути до кімнатної температури.

6.

Додайте до суміші дріжджі і поживна речовина і накрийте посудину. Залиште її в такому вигляді на 3 тижні, не доторкайтеся до неї.

7.

Використовуйте сифон зі шлангом, щоб перелити вино в другу ємність. Нехай вино бродить протягом 2-4 місяців.

8.

Розлийте вино з кульбаб по пляшках і почекайте ще 6 місяців перш, ніж пробувати його.
{/LikeAndRead}