Як приготувати домашнє вино


Приготування провина не настільки складний процес, як може здатися. Для цього можна використовувати куплений в супермаркеті виноград або купити землю під теплицю для винограду. Виноград - це витка рослина, тому перевірте, щоб у вас було достатньо місця для його вирощування.

1.


Придушіть виноград руками або товкачем для приготування картопляного пюре. Шкірку знімати не потрібно. Щоб вам було зручніше, тисніть виноград у великій посудині. Не переживайте, що на руках залишаться плями від винограду, вони легко змиваються, максимум через 2 дні.

2.


Пересипте виноград у велику 4-літровий бутель. Краще всього, якщо воно буде скляною. Відскребіть залишки зі стінок чашки лопаткою.

3.

Насипте в бутель цукор і розмішуйте до тих пір, поки він не розчиниться. Потім додайте дріжджі, заздалегідь розведені в теплій воді. Розмішуйте вино доти, поки дріжджі не розчиняться.

4.

Залийте бутель теплою водою, не доливаючи до краю на 2 см. Накрийте бутель марлею, щоб через неї потрапляло повітря і виходив вуглекислий газ.
{LikeAndRead}

5.

Поставте бутель з вином у тепле місце на 21 день. Зніміть марлю і процідіть вино. Через процесу ферментації на поверхні вина буде збиратися піна. Зніміть її і розлийте вино пляшках з темного скла.
{/LikeAndRead}