Як приготувати крижане вино


Процес виготовлення крижаного вина може викликати сумніви навіть у досвідченого винороба. Хоча виготовлення крижаного вина не є точною наукою, однак, є заняттям дуже трудомістким, що вимагає досить багато часу. Винагородою за докладені зусилля є дуже солодке десертне вино.

1.


Виростите виноград, придатний для виготовлення крижаного вина. Більшість крижаних вин готується з винограду сорту рислінг, але можна використовувати мускат, а також інші сорти винограду. Справжнє крижане вино готують там, де клімат дозволяє винограду дозріти, а потім підмерзнути безпосередньо на лозі. Як правило, виноград заморожується при температурі приблизно -9 ° С. Крижані вина виготовляються в Німеччині, Канаді і на півночі США.

2.


Зберіть виноград після того, як ягоди замерзнуть і стануть твердими. Збір врожаю слід виробляти рано вранці.

3.

Тиснути слід заморожений виноград. Вода в замороженому винограді кристалізується, що посилює концентрацію цукрів і кислот у ягодах. Цей природний процес зменшує кількість готового вина, але в той же час робить його десертним за рахунок збільшення концентрації цукру, що характерно для хорошого крижаного вина.

4.

Відрізняйте даний крижане вино від вина, отриманого шляхом заморозки ягід штучним способом. Ви можете приготувати таке вино, заморозивши зібрані стиглі ягоди винограду. Справжнє крижане вино відрізняється тим, що готується з винограду, замороженого в природних умовах на лозі. Незважаючи на те, що вина з штучної заморожуванням ягід є солодкими десертними винами, вони не такі дорогі і їх приготування вимагають набагато менше часу.
{/LikeAndRead}