Як зробити винні келихи


Винні келихи, зроблені своїми руками, можуть розкрити індивідуальність їхнього творця. Розмір, забарвлення і дизайн келихів повністю залежать від смаку цієї людини. Зробіть келихи з пляшок, форму яких ви віддаєте перевагу найбільше. Відріжте пляшку по висоті ваших келихів і використовуйте її горловину в якості ніжки. Розфарбуйте зовнішню сторону келихів фарбою для розпису по склу або одягніть кільце, намистину або інша прикраса на ніжку келиха. Винні келихи, зроблені своїми руками в домашніх умовах, можуть бути чудовим подарунком.

1.


За допомогою маркера зробіть позначку на скляній пляшці на рівні 3 мм нижче передбачуваної висоти келихів для вина.

2.


Налийте в пляшку чисте моторне масло до зазначеної відмітки.

3.

Одягніть захисні окуляри до початку роботи з ацетиленового пальником. Одягніть вогнетривкі рукавички.

4.

За допомогою плоскогубців з довгими кінцями затисніть один кінець 1,5-міліметрової сталевого дроту. Другий кінець занурте в полум'я пальника. Розжарите до червоного 5 см дроту.
{LikeAndRead}

5.

Обережно вставте розпечений кінець дроту в горлечко пляшки. Будьте обережні - не зачепіть скло.

6.

Занурте розпечений кінець дроту в моторне масло. Протримаєте дріт у ньому 30-60 секунд. Цього часу буде досить, щоб розколоти пляшку на рівні моторного масла.

7.

Обережно візьміть шийку пляшки і роз'єднаєте його з нижньою частиною. Обережно дістаньте дріт з горлечка, при цьому намагайтеся не торкатися розпеченим кінцем до скла.

8.

Залиште нижню частину пляшки, як мінімум, на годину. Злийте моторне масло для подальшого використання. Увага: моторне масло сильно нагрілося. Не намагайтеся перелити його, поки воно не охололо.

9.

За допомогою наждачного паперу відшліфуйте верхній край нижньої частини пляшки і нижній край горлечка. Використовуйте горлечко в якості ніжки для винного келиха.

10.

По периметру шийки пляшки нанесіть клей для скла. Помістіть нижню частину пляшки по центру горлечка. Притисніть їх. Дайте клею висохнути протягом доби.
{/LikeAndRead}