Як зробити вино з шовковиці


Чорна і червона шовковиця приносити плоди, які можуть бути використані для виробництва вина. Ці сорти шовковиці знаходяться під загрозою, оскільки їх все більше схрещують з іншими сортами, особливо з білої шовковицею. Це може стати проблемою для виробників, тому що ці гібриди не завжди приносять плоди. Ця стаття розповість вам, як приготувати вино з шовковиці.

Вам знадобиться:

• 3 кг стиглої шовковиці
• 2,5 л води
• 1 кг цукру-піску
• 350 мл концентрованого виноградного соку
• 3/4 ч.л. пектинового ферменту
• 1/2 ч.л. суміші кислот
• Винні дріжджі

1.


Закип'ятіть воду і розмішайте в ній цукор до повного його розчинення. Переберіть і видаліть стебла шовковиці. Промийте і покладіть їх у ємність для первинного бродіння. Вилийте туди концентрований виноградний сік. З шовковиці самої по собі виходить не дуже хороше вино і тому його потрібно підкріпити виноградним соком або родзинками.

2.


Залийте ягоди і дайте суміші охолонути до 24-26 градусів. Вмішайте всі інші інгредієнти, за винятком дріжджів. Накрийте ємність і залиште на 12 годин.

3.

Вмішайте дріжджі, знову накрийте кришкою і залиште на чотири дні. Двічі на день надягайте стерильні рукавички, віджимайте ягоди, щоб вони дали більше соку, потім перемішуйте.

4.

Процідіть рідину через нейлонове сито і злегка притисніть, щоб ягоди дали більше соку. Ємність для вторинного бродіння повинна бути темною або загорнута в темну папір. Одягніть на ємність гідрозатвор.
{LikeAndRead}

5.

Процідіть вино через 60 днів і після цього ще раз через 60 днів. Стабілізуйте і залиште на 2-3 тижні, щоб переконатися, що бродіння припинилося. Розлийте і зберігайте в темному приміщенні, щонайменше, шість місяців. Найкращий свій смак вино знайде через два роки.
{/LikeAndRead}