Як зробити полуничне вино


Насправді немає ніякого секрету в тому, як зробити полуничне вино. У будь-якому пошуковику можна знайти величезну кількість рецептів домашнього полуничного вина. Вибір бажаних інгредієнтів є справою смаку. Можна знайти кілька варіантів цього вина, але я вважаю наступні два рецепти найбільш популярними і поширеними.

Рекомендації

1.


Полуничне вино відмінно підходить для початківців виноробів в якості самого простого першого в житті вина, бо знайти полуницю легко, і більшості з нас знайомий її смак. Насправді, хто ж не любить полуницю?

2.


Обидва варіанти приготування вина, наведені нижче, є вельми простими і дозволяють отримати близько 70 літрів цього фруктового нектару. У цих рецептах використовуються майже одні й ті ж інгредієнти, єдиною відмінністю є процес виготовлення вина і час витримки напою перед вживанням. При використанні першого методу приготування домашнього полуничного вина в обидві партії щоразу додаються такі інгредієнти:

3.

• 25 л холодної м'якої води
• 20 л сидру
• 20-літрова ємність полуниці (вимитого і подрібненої)
• 7 кг цукру-сирцю
• 80-90 г дрібного порошку червоного винного каменю
• 1 шкірка і сік двох лимонів
• 2 - 3 л бренді (за смаком)

4.

Це основні інгредієнти, необхідні для створення якісного полуничного вина. Рецепт його приготування нескладний. Спочатку необхідно змішати теплу воду (близько 15 л) з сидром, після чого додати полуничний концентрат (ця суміш готується легко - полуницю потрібно помити і подрібнити до консистенції рідкого пюре). Можна використовувати марлю для запобігання попадання полуничних зерен в суміш і їх осадження на дні ємності. Потрібно обов'язково спостерігати за тим, що відбувається всередині рідини. Незважаючи на безліч способів запобігання потрапляння сторонніх предметів у цю рідину, не завадить досить часто перевіряти рідину під час процесу бродіння, що дозволить отримати вино кращої якості. Всі використовувані ягоди і шкірку необхідно пропускати через тонкий фільтр або використовувати марлю, склавши її зразок чайного пакетика.
{LikeAndRead}

5.

Для перемішування використовуйте мішалку або великий міксер. Помістіть рідину в темне прохолодне місце для забезпечення процесу бродіння. Цей процес повинен протікати не більше 2 - 3 днів. Про початок процесу бродіння свідчать бульбашки на поверхні рідини. Турбуватися з цього приводу не слід - це добра ознака правильного протікання процесу бродіння вина при правильній температурі. Проблематичним є відсутність пухирців на поверхні.

6.

Все це може зайняти від трьох до чотирьох днів. Якщо все зроблено правильно, слід додати в рідину цукор-сирець, винний камінь і сік або цедру лимона. Додавати ці інгредієнти потрібно через один або два тижні після додавання ягід. Останнім етапом є додавання бренді. Це додасть полуничній провину унікальний і неповторний смак. Бренді змішається з вином і збагатить його додатковим ароматом і додасть йому оригінальний смак.

При використанні другого методу потрібні такі інгредієнти:

7.


• 40 л холодної води
• 35-літрова ємність полуниці (вимитого і подрібненої по пюреобразного стану)
• 12 кг коричневого цукру
• 85 г дрібного порошку червоного винного каменю
• 1 ст. ложка соку
• Цедра двох лимонів
• Цедра і сік двох апельсинів
• 3,5 л бренді (за смаком)

8.

Зібравши всі ці інгредієнти, помістіть воду і полуницю в бродильний чан. Після одного-двох тижнів бродіння слід додати коричневий цукор, винний камінь, лимони та апельсини. На останньому етапі додати бренді. Унікальний смак бренді є додатковим плюсом. Майте на увазі, що з першого разу може не все вийде гладко, зате який цікавий спосіб проведення часу! Хто знає, може бути, ви станете наступним Голіциним. Якщо у вас вийде, надішліть мені трохи вашого вина. А тепер приступайте до дегустації свого полуничного вина.{/LikeAndRead}