Як зробити медовуху


Медове вино або медовуха - це вино з давньою історією, так як виготовляється воно протягом тисячі років. З меду, дріжджів і води виходить міцне вино з винятковим смаком. Щоб зробити таке вино у себе вдома, вам буде потрібно мінімум обладнання і максимум часу - кілька місяців для повного бродіння. Чим довше витримка цього вина, тим м'якше його смак. Крім меду в закваску можна додати фрукти або ягоди за смаком.

Вам знадобиться:
2 кг меду
Близько 7,5 л води
Велика каструля
Ложка з дерева або нержавіючої сталі
Бутель, що вміщає 20-25 л
Воронка
Закваска для білого вина або шампанського
Повітряна пробка
Харчові пластикові пробки 1,5 м завдовжки
Пляшки з кришками

1.


Покладіть у велику каструлю 2 кг меду і налийте 200 мл води. Поставте на плиту на середній вогонь.

2.


Налийте в бутель 7 л холодної води.

3.

Помішуйте вміст каструлі, поки воно не стане рідким. Доведіть до кипіння і зніміть з плити. Прокип'ятивши мед, ви вб'єте всі живуть у ньому бактерії, які можуть викликати хвороби, а також зруйнуєте всі непотрібні дикі дріжджові спори, що містяться в меді.

4.

Перелийте медову суміш в бутель, використовуючи воронку.
{LikeAndRead}

5.

Додайте туди ж одну пачку закваски для білого вина або шампанського.

6.

Зміцніть повітряну пробку у верхній частині бутлі. Заповніть її наполовину водою.

7.

Поставте бутель в приміщення з постійно підтримуваної температурою більше 15, але менше 25 ° С.

8.

Настоюйте медовуху як мінімум 60 днів або до тих пір, поки не перестануть виділятися бульбашки в повітряної пробці. В залежності від температури кімнати зберігання, це займе від 60 до 90 днів.

9.

Використовуйте довгу харчову пластикову трубку, щоб розлити медовуху по пляшках. У кожній пляшці зверху залишайте незаповненим простір в 5 см. Переконайтеся, що довжини трубки вистачає, щоб дістати до дна бутлі і викачати все вино без залишку.

10.

Закрийте пляшки і зберігайте їх у прохолодному темному місці до вживання. Подавайте напій при кімнатній температурі або, при бажанні, охолодженим.
{/LikeAndRead}