Як зробити підвіски на келихи


Якщо ви шукаєте елегантний подарунок, який був би не занадто дорогим, але в міру креативним - ви знайшли його. Підвіски на келихи легко зробити своїми руками і багаторазово використовувати за знаменним датам.

1.


У найближчому магазині з декоративно-прикладного мистецтва купите все необхідне. По-перше, сережки-кільця і маленькі роз'ємні кільця (діаметром 14 мм), по-друге - підвіску. Підвіску можна вибрати у вигляді блискучого діаманта або маленькою фігурки з отвором. Виберіть її на сайті, що пропонує різноманітні намистини.

2.


Вам необхідно купити роз'ємні кільця і підвіски для шести келихів. Проявіть свою фантазію і купити за три підвіски різного виду - достатньо буде, якщо вони будуть різного кольору.

3.

Щоб надіти підвіску на сережку-кільце, розсуньте роз'ємне кільце і Протягніть його в отвір на підвісці.

4.

Підчепите роз'ємне кільце до петлі сережки, щоб воно вільно хиталося.
{LikeAndRead}

5.

Обережно капніть краплю клею на середину підвіски, щоб вона трималася на місці. Як варіант, можна дозволити їй вільно звисати, надаючи подарунку унікальний вид.

6.

Фінальна стадія

Як тільки ви з'єднали підвіски разом, покладіть їх у подарункову коробку з тонкою обгорткового папером. Це буде справді безцінний подарунок!
{/LikeAndRead}