Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури


Інструменти для обробки тексту в Photoshop дуже надійні, але бувають випадки, що вам недостатньо наявного набору шрифтів. Або, наприклад, ви хочете, щоб одна буква відрізнялася від інших. Хоча ви не можете безпосередньо редагувати шрифти, ви можете перетворити текст в контурні лінії, і тоді ви зможете задіяти всі потужні інструменти Photoshop. Ми покажемо вам, як це зробити.

Кроки


  Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури
 1. Відкрийте Photoshop. Створіть текст, який хочете перетворити в контурні лінії або відкрийте існуючий документ, який ви не Растеризувати.

 2. Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури
 3. Клацніть правою кнопкою миші на текстовому шарі. Наведіть курсор миші на текст у текстовому шарі (а не на іконку [T) і клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть Convert to Shape (Перетворити на фігуру).
  • Тепер ваш текст буде мати асоційований з ним контур (видимий у вікні контурів).


  • Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури
  • Використовуйте інструмент Direct Selection (Стрілка). Його можна вибрати ліворуч на панелі інструментів, натиснувши на іконку з білою стрілкою або набравши A. Це дозволить вам виконувати різні перетворення контуру вашого тексту.

  • Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури
  • Змініть властивості заливки. У верхній частині екрану ви можете вибрати властивості заливки і обведення. Спробуйте змінити колір заливки зі значення кольору за замовчуванням на інший колір для кожної з букв, зробити різні кольори для всіх букв, зробити обведення без заливки, заштрихувати їх і т.д. Можливості заливки досить обмежені.

  • Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури
  • Змініть фігуру всередині контуру. Використовуючи інструмент Direct Selection (Стрілка), Ви можете змінити контур тексту, щоб модифікувати його довільним чином. Натисніть на будь-якій точці прив'язки і потягніть, або виділіть декілька точок прив'язки відразу і внесіть більш серйозні зміни у відповідності зі своїми бажаннями.

  • Як в Photoshop перетворити текст в контурні фігури
  • Перетворіть букву. Наприклад, щоб прибрати точку з букви i:
   • Перейдіть до інструменту Direct Select (Стрілка). Натисніть і потягніть за точки прив'язки контуру, який ви хочете змінити або видалити. Утримуйте Shift коли виділяєте мишею точки прив'язки, щоб можна було виділити відразу кілька точок. Тоді ви зможете працювати з цими точками як з групою, або просто натиснути Delete, Щоб видалити цю частину фігури.

   • Ви також можете перетворити текст в растровий, який можна редагувати так само, як будь-який інший растровий елемент. Просто клацніть правою кнопкою миші на тексті в текстовому шарі і виберіть Rasterize Type (Растеризувати текст). Текст тепер не буде доступний для редагування на текстовому шарі (розмір шрифту, стилі і т.п.), але тепер може бути зафарбований, стертий і т.д.

   • Зверніть увагу, що якщо ви хочете мати можливість на якомусь етапі редагувати сам текст, то перед будь-якими змінами зробіть копію текстового шару.


   Поради


   • Це дуже потужний інструмент. Ви не тільки отримуєте переваги растрированного тексту (легка зміна заливки, можливість деформувати текст, як заманеться, і т.д.), але у вас є ще можливість масштабувати текст до будь-якого розміру. Ви можете зробити його величезним або зовсім маленьким, або середнього розміру, і все це без такої втрати дозволу, яка б у вас була при роботі з растровими зображеннями.

   Попередження

   • Як тільки текст перетворений в контурні фігури, це більше не шрифт ... Це об'єкт, і у вас не буде можливості редагувати текст або змінити шрифт, розмір точки і т.п.