Як обертати об'єкти в Photoshop


Використовуючи цей посібник, ви зможете дуже просто обертати об'єкти в Photoshop. А також, ви дізнаєтеся про ярликах і гарячих клавішах, що зробить весь процес ще легше!

Кроки


 1. Як обертати об'єкти в Photoshop
 2. Відкрийте Adobe Photoshop.

 3. Як обертати об'єкти в Photoshop
 4. Відкрийте зображення. Переконайтеся, що зображення має шар з формою або об'єкт, який ви хочете обертати. В даному випадку, в якості об'єкта, ми будемо використовувати лавку в парку.

 5. Як обертати об'єкти в Photoshop
 6. Виберіть цей шар. Коли шар буде обраний, ви побачите жовте виділення.

 7. Як обертати об'єкти в Photoshop
 8. Виберіть об'єкт. Використовуйте інструмент Rectangle Marquee, Намалюйте прямокутник навколо цього об'єкта, залишаючи трохи вільного місця.

 9. Як обертати об'єкти в Photoshop
 10. На панелях управління, натисніть на 'Edit'. Це іконка розташована зверху віконця. Далі, натисніть на 'Transform', потім клацніть 'Rotate'.

 11. Як обертати об'єкти в Photoshop
 12. Обертайте об'єкт. Натискаючи на 'Rotate', з'являться вісім квадратів навколо прямокутника. Натисніть на будь-який з них і утримуйте ліву кнопку вашої мишки. Після цього, рухайте об'єкт в будь-якому напрямі до тих пір, поки ви не будете задоволені результатом.

 13. Як обертати об'єкти в Photoshop
 14. Натисніть 'Enter'. Так чином, ви застосуєте обертання, і тепер, ви можете робити все, що завгодно з вашим об'єктом. Натисніть на інструмент 'Move', щоб посунути об'єкт в потрібне місце.

Поради


 • Використання ярликів і гарячих клавіш на клавіатурі, зменшує кількість дій для досвідчених користувачів, так що, скористайтеся цим і виконайте операцію обертання ще простіше! Ярлики:
 • M - інструмент Marquee

 • V - інструмент Move

 • Ctrl + T (Cmd + T для Mac) - вільне трансформування, ви можете змінювати розмір та / або обертати, одночасно!


 • Утримуючи Shift на вашій клавіатурі, ви зможете обертати об'єкт на 15 градусів, під час кожного кроку.

 • Що вам знадобиться

  • Adobe Photoshop