Як додати зображення в InDesign


Картинки в друкованих буклетах покращують інформаційний зміст, привносять візуальний інтерес і додають емоції. Adobe InDesign - це програмне забезпечення для створення друкованих матеріалів. Знаючи про те, як додати картинки в InDesign, ви зможете створити друковані документи з привабливим змістом і видом.

Кроки


 1. Як додати зображення в InDesign
 2. Відкрийте Adobe InDesign.

 3. Як додати зображення в InDesign
 4. В InDesign, відкрийте документ для роботи. Виберіть Filegt; Open на панелі управління. Якщо ви ще не створили документ в InDesign, то зробіть це, вибираючи Filegt; Newgt; Document і вказуючи потрібні параметри.

 5. Як додати зображення в InDesign
 6. Клікніть на Filegt; Place на панелі управління InDesign. Знайдіть файл для імпорту та натисніть на нього два рази.

 7. Як додати зображення в InDesign
 8. Перемістіть і встановіть картинку на потрібну позицію, і відпустіть кнопку мишки.

 9. Як додати зображення в InDesign
 10. Змініть розмір вашої картинки, якщо необхідно, виділяючи картинку за допомогою Select tool і натискаючи на одну з ручок (невеликі квадрати), що знаходиться на фреймі. Перетягніть ручку, одночасно утримуючи кнопки Control і Shift. Утримуючи Shift, ви пропорційно змініть розмір картинки. Якщо ви хочете вирізати певну частину картинки, то утримуйте Ctrl і рухайте покажчик. А також, ви можете ввести потрібні параметри розміру вашої картинки, вписуючи їх у відповідні поля на панелі управління (Height і Width).

 11. Повторіть дані кроки для всіх фотографій, який ви хочете додати.

Поради


 • Картинки для друку повинні бути з дозволом 300 ppi. Дозвіл відповідає за кількість деталей зображення і виражається в якості пікселів на дюйм. Ви можете змінити дозвіл вашої картинки в програмі для обробки графіки.

 • Щоб замінити фотографію, виберіть картинку, клікніть на Filegt; Place і знайдіть потрібну картинку для імпорту. Натисніть на назву файлу і виберіть Replace Selected Item.

 • Ви можете задати параметри імпорту під час розміщення деяких типів файлів, таких як EPS, PNG або BMP. Задаючи параметри імпорту ви зможете управляти прозорістю і кольоровою гамою зображення.

 • Adobe InDesign підтримує імпорт різних форматів зображень, включаючи EPS, TIFF, JPEG і BMP.

Що вам знадобиться

 • Комп'ютер

 • Цифрові зображення