Як додати людей у ​​фотографію


Якщо ваша мама живе далеко, це не означає, що вона не може бути на сімейної фотографії. Ви можете вставити її за допомогою такого програмного забезпечення, як Adobe Photoshop Elements або будь-якої версії Adobe.

Кроки


 1. Як додати людей у ​​фотографію
 2. Відкрийте цифрове зображення людини, яку ви хочете додати у фотографію (в даному випадку, мама). Чим більше контраст між нею та її початковим фоном, тим краще.

 3. Як додати людей у ​​фотографію
 4. Використовуйте інструмент вибору, щоб виділити голову і тіло мами. Цей інструмент виділяє одну або дві точки, це допоможе змішати маму з її новою обстановкою.

 5. Як додати людей у ​​фотографію
 6. Скопіюйте вбрання на новий шар.

 7. Як додати людей у ​​фотографію
 8. Відкрийте фотографію, в яку хочете додати маму. Перетягніть шар, що містить її вирізану фігуру, на ваш сімейний портрет. Це автоматично створить новий шар в цьому файлі.

 9. Як додати людей у ​​фотографію
 10. Виберіть інструмент переміщення і використовуйте його, щоб розмістити маму на фотографії, де завгодно. При необхідності змініть розмір за допомогою інструменту Free Transform.

 11. Як додати людей у ​​фотографію
 12. Відкоригуйте освітлення так, щоб мама не виділялася серед інших членів сім'ї. Виберіть шар мами і налаштуйте експозицію. Щоб вона не виділяючись, розмістіть що-небудь перед нею. Виділіть іншого члена сім'ї і розмістіть його на першому плані, щоб мама знаходилася, скажімо, за вами.

Попередження


 • Перш ніж робити що-небудь, отримайте дозвіл людини, яку хочете вмонтувати у фотографію.